Rūta Meilutytė | Scanpix nuotr.

Rūta Meilutytė | Scanpix nuotr.

 Penktadienį po 7 mėnesių pertraukos į oficialias plaukimo varžybas sugrįžo 18-metė olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė lietuvė Rūta Meilutytė.

Edinburge (Škotija) prasidėjusių „Edinburgh International 2016“ varžybų moterų 100 m plaukimo krūtine atrankoje R.Meilutytė finišavo per 1 min. 8.23 sek. ir buvo greičiausia šeštajame atrankos plaukime. Bendroje įskaitoje lietuvė užėmė antrą vietą, į priekį praleidusi tik Yvette Man Yi-Kong (1:08.01) iš Honkongo. Trečia liko škotė Corrie Scott (1:09.59).

Moterų 100 m plaukimo krūtine finalas vyks penktadienį vakare.

Geriausias šio sezono rezultatas priklauso rusei Julijai Jefimovai ir siekia 1 min. 5.70 sek. R.Meilutytei nuo 2013 m. priklausantis šios rungties pasaulio rekordas yra 1 min. 4.35 sek.

Savo pasirodymą penktadienį pradėjo ir kartu su R.Meilutyte Plimute sportuojantis Mindaugas Sadauskas. Jis 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje užfiksavo 50.75 sek. laiką, buvo 5-as ir pateko į vakare vyksiantį finalą. Greičiausias atrankoje buvo britas Benjaminas Proudas (49.42).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.