„Hockey Punks“ ir „Juodupės“ rungtynės | Petro Lozdos nuotr.

„Hockey Punks“ ir „Juodupės“ rungtynės | Petro Lozdos nuotr.

 Įtikinamą pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtadienį iškovojo Vilniaus „Hockey Punks“ komanda, kuri ketvirtadienį namuose 6:0 (1:0, 1:0, 4:0) nugalėjo Juodupės „Juodupės“ ekipą.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Šarūnas Kuliešius (13:27 min.), Karolis Šlikas (29:16), Martynas Šlikas (44:18) ir Ernestas Čepulis (53:40), o rungtynėms artėjant prie pabaigos dubliu pasižymėjo Naoki Kaneko (55:03 ir 57:49). Tik penktąjį savo įvartį „pankai“ pelnė turėdami kiekybinę persvarą. Kiti įvarčiai buvo įmušti ekipoms žaidžiant lygių sudėčių.

„Hockey Punks“ vartus nepriekaištingai gynė Artūras Pavliukovas, o „Juodupės“ vartus saugojo Simas Baltrūnas.

„Pankai“ (47 tšk.) dar labiau įsitvirtino 2-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Juodupė“ (32 tšk.) tarp 7 komandų lieka 5-a ir beveik prarado viltis patekti į finalo ketvertą.

Antrą vietą „Hockey Punks“ galės užsitikrinti kovo 17-ą dieną rungtynėse namuose prieš Rokiškio „Rokiškį“ (43 tšk.). Tuo tarpu „Juodupė“ paskutines reguliariojo sezono rungtynes žais kovo 18 d. svečiuose prieš dar nepralaimėjusią Elektrėnų „Energiją“ (57 tšk.).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Valio
2016-03-10 22:39:15
Šūdupė savo vietoje!
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai