Daivos Žarovienės triumfas | Organizatorių nuotr.

Daivos Žarovienės triumfas | Organizatorių nuotr.

 Tartu (Estija) vykstančiame Europos jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų klasikinės jėgos trikovės čempionate trečiadienį bronzos medalį iškovojo lietuvė Daiva Žarovienė.

Moterų svorio kategorijoje iki 57 kg lietuvė per tris rungtis surinko 372,5 kg ir užėmė trečią vietą. D.Žarovienė laimėjo štangos spaudimo rungtį (100 kg), štangos atkėlime buvo trečia (155 kg), o pritūpimuose su štanga – 7-a (117,5). Beje, pastarosiose dvejose rungtyse bei bendroje įskaitoje ji pagerino pasaulio veteranių rekordus.

Čempione tapo rusė Elena Šerbakova (390), o sidabras atiteko jos tautietei Landiš Gavinai (387,5).

Vyrų svorio kategorijoje iki 66 kg apmaudžiai be medalio liko Šarūnas Tolvaiša. Jis ir baltarusis Ryhoris Cereššanka surinko po 562,5 kg, tačiau bronza atiteko baltarusiui dėl mažesnio jo paties svorio. Š.Tolvaiša štangos spaudime buvo 4-as (135), o štangos atkėlime (235) ir pritūpimuose su štanga (192,5) – 5-as. Nugalėjo suomis Antti Savolainenas (620), aplenkęs prancūzą Thomasą Louetą (575).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų