Vyrų persekiojimo lenktynės | Scanpix nuotr.

Norvegijoje tęsiasi pasaulio biatlono čempionatas, kuriame sekmadienį įvyko vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynės.

Sprinte sužibėjęs ir 21-as startavęs lietuvis Tomas Kaukėnas nesugebėjo pakartoti penktadienio sėkmės. Lietuvis šaudė ypač prastai, suko net 7 baudos ratus ir prarado gausybę pozicijų. T.Kaukėnas finišavo per 37 min. 9.3 sek. ir užėmė 47-ą vietą.

Antrą aukso medalį per dvi dienas iškovojo prancūzas Martinas Fourcade‘as. Sezono favoritas šaudykloje padarė 3 klaidas, bet užfiksavo 32 min. 56.5 sek. ir buvo nepralenkiamas. 42-ejų metų biatlono karalius iš Norvegijos Ole Einaras Bjoerndalenas antrą dieną iš eilės pasidabino sidabro medaliu. Jis suko 2 baudos ratus ir nuo M.Fourcade‘o atsiliko 20.1 sek. Bronza atiteko dar vienam norvegui Emiliui Heglei Svendsenui (33:27.7 min., 1 baudos ratas).

Kiek vėliau šeštadienį vyks ir moterų 10 km persekiojimo lenktynės. Tiesa, lietuvės jose nestartuos.