Ronaldas Račinskas | Vytauto Dranginio nuotr.

Ronaldas Račinskas | Vytauto Dranginio nuotr.

 Tarptautinė šaudymo sporto federacija (ISSF) kovo mėnesį paskelbė atnaujintus pasaulinius kvalifikacinius sportininkų reitingus. Iš 15 šaudymo sporto rungčių Lietuvos sportininkai yra klasifikuoti 7 disciplinose. Iš viso yra klasifikuoti 8 mūsų šalies atstovai.

Geriausias tarp Lietuvos šaulių yra Olimpinės rinktinės kandidatas ir nacionalinės atrankos į Rio de Žaneiro Olimpines žaidynes nugalėtojas Ronaldas Račinskas, kuris rungtyniauja šaudymo į skraidančius taikinius apvalaus stendo rungtyje (SKEET). Surinkęs 57 reitingo taškus, jis pasauliniame reitinge iš 35 vietos pakilo į 34 vietą Kitas Olimpinės rinktinės kandidatas, nacionalinėje atrankoje užėmęs antrą vietą, Karolis Girulis 10 metrų orinio šautuvo rungtyje su 28 reitingo taškais užima 57 vietą (buvo 56). Toje pačioje rungtyje T.Simokaitis su 2 taškais yra 172 vietoje (185). Šioje rungtyje moterų tarpe kvalifikuotos trys Lietuvos sportininkės: J.Česynaitė su 6 reitingo taškais yra 124 vietoje (128), V.Ajutytė su 2 taškais 201 vietoje (219), J.Jancevič su 1 tašku 234 vietoje (251). 50 metrų mažo kalibro šautuvo rungtyje iš trijų padėčių moterų tarpe J.Česynaitė, surinkusi 3 reitingo taškus, yra 117 vietoje (117). Toje pačioje rungtyje vyrų tarpe K.Girulis su 1 tašku yra 121 vietoje (119). 10 metrų orinio pistoleto rungtyje vyrų tarpe P..Voitukevičius su 3 reitingo taškais užima 114 vietą (113). Šioje rungtyje moterų įskaitoje J.Ždanova su 1 tašku yra 172 vietoje (160).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 11-30 Leicester City 19 : 30 Fulham
Pir 11-30 West Ham United 22 : 00 Aston Villa
Pen 12-04 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United