Marija Kaznačenko | asmeninio archyvo nuotr.

Marija Kaznačenko | asmeninio archyvo nuotr.

 Rumunijoje prie pabaigos artėjančiame pasaulio jaunių (iki 20 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) slidinėjimo čempionate ketvirtadienį tiek vaikinai, tiek merginos lenktyniavo laisvuoju stiliumi.

Merginų jaunimo grupėje Marija Kaznačenko 10 km distanciją įveikė per 26 min. 24.8 sek. ir užėmė 41-ą vietą tarp 52 sportininkių. Aukso medaliu pasidabino vokietė Victoria Carl (23:14.1). Nuo jos 18.9 sek. atsiliko slovėnė Lea Einfalt, o 27.1 sek. – rusė Anastasija Sedova.

Tos pačios amžiaus grupės vaikinų 15 km lenktynėse Tautvydas Strolia aplenkė 21 slidininką ir buvo 52-as (34:27.3). Čempionu tapo norvegas Simenas Hegstadas Kruegeris (31:13.3). Už jo išsirikiavo du prancūzai – Clementas Parisse (31:26.6) ir Alexandre‘as Pouye (31:46.1).

Jaunių grupės vaikinų 15 km lenktynėse finišavo net 90 slidininkų. Stepanas Terentjevas tarp jų buvo 62-as (34:55.8), o Deividas Kliševičius (35:47.8) – 68-as. Nugalėjo rusas Ivanas Jakimuškinas (31:19.1), 12.2 sek. aplenkęs norvegą Mattisą Stenshageną ir 29.2 sek. – rusą Denisą Spicovą.

Pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatą Rumunijoje penktadienį užbaigs estafetės lenktynės. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool