Vilius Sabataitis | asmeninio archyvo nuotr.

Vilius Sabataitis | asmeninio archyvo nuotr.

 Vengrijoje įsibėgėjusiame Europos šaudymo iš 10 m atstumo čempionate per plauką nuo vietos finale buvo 19-metis lietuvis Vilius Sabataitis.

Vaikinų (iki 20 metų) orinio pistoleto rungties kvalifikacijoje lietuvis surinko 568 taškus ir užėmė 11-ą vietą tarp 44 sportininkų. Iki 8-os pozicijos, garantavusios patekimą į finalą, V.Sabataičiui trūko vos 2 taškų.

19-metis Tautvydas Nedzinskas (553) buvo 34-as, o 17-metis Nojus Milinis (544) – 40-as. Komandinėje įskaitoje lietuviai su 1665 taškais užėmė 9-ą vietą.

Merginų (iki 20 metų) orinio šautuvo rungties kvalifikacijoje 18-metė Felicija Bendoriūtė surinko 400,4 taško, aplenkė keturias konkurentes ir užėmė 60-ą vietą.

Penktadienį lietuviai pradės savo pasirodymus ir suaugusiųjų varžybose. Moterų orinio šautuvo rungties kvalifikacijoje startuos Vida Ajutytė ir Jūratė Česynaitė, o vyrų orinio pistoleto rungties kvalifikacijoje – Pavelas Voitiukevičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.