„Broncos“ sirgalius | Organizatorių nuotr.

„Broncos“ sirgalius | Organizatorių nuotr.

Sekmdienį Kalifornijos valstijos Santa Klaros mieste vyks svarbiausias JAV metų sporto įvykis - Nacionalinės futbolo lygos (NFL) finalo rungtynės „Super Bowl“, kuriose susikaus Karolinos „Panthers“ ir Denverio „Broncos“ komandos.

Dėl šių rungtynių pamišęs yra vos ne kiekvienas amerikietis, o šiuo metu bilietų perpardavinėtojai už vieną bilietą į Santa Claros „Levi‘s Stadium“ arenoje vyksiantį mačą vidutiniškai prašo 5217 JAV dolerių. Pigiausi bilietai įvertinti apie 3,5 tūkst. dolerių, tuo tarpu norintys svarbiausias sezono rungtynes stebėti iš gerų vietų turi pakloti ir 10 tūkst. dolerių.

Daugeliui žmonių gyvai pamatyti „Super Bowl“ rungtynes gali pasitaikyti tik kartą gyvenime, tačiau šį kartą itin nepasisekė vienam iš „Broncos“ sirgalių. Norėdamas įsigyti bilietus per perpardavinėtojus, sirgalius sumokėjo 6 tūkstančius JAV dolerių, tačiau gavo tik tuščią popieriaus lapą.

„Aš nuoširdžiai maniau, kad bilietai bus tikri“, - kalbėjo sirgalius.

Tiesa, sirgalius buvo pakankamai gudrus ir už netikrus bilietus sumokėjo „PayPal“ mokėjimo sistema, kuri turi gerą apsaugą nuo tokių dalykų. Kai tik „PayPal“ ištirs sirgaliaus atvejį, pinigai jam bus sugrąžinti. 

Plačiau apie „Super Bowl“ rungtynes galite skaityti paspaudę čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų