„Bastia“ artėjančias namų rungtynes žais tuščiame stadione | Reuters/Scanpix nuotr.

„Bastia“ artėjančias namų rungtynes žais tuščiame stadione | Reuters/Scanpix nuotr.

„Ligue 1“ lygos klubas „Bastia“ sulaukė rimtų sankcijų dėl savo fanų elgesio. Klubas tris lygos namų rungtynes turės žaisti tuščiame stadione.

Korsikos klubas gavo ne vien šią nuobaudą. LFP taip pat pranešė, kad „Bastia“ ekipai reikės sumokėti 30 tūkstančių eurų baudą bei iš komandos yra atimami du taškai.

Lapkričio 28 dieną rungtynėse su „Lille, „Bastia“ fanai į teisėjo asistentą sviedė fejerverką. Už tai Prancūzijos Futbolo Federacija klubui skyrė liepė namų rungtynes žaisti tuščiame stadione.

Tuo metu gruodžio 12 dieną mače su Marselio „Olympique“, kuris dėl atliekamo tyrimo jau buvo žaidžiamas tuščiame stadione, „Bastia“ fanai šalia stadiono kėlė neramumus ir laidė fejerverkus. Už tai „Bastia“ gavo dar vieno mačo nuobaudą ir iš viso komandai reikės tris namų rungtynes žaisti tuščiame stadione.

Gruodžio 22 dieną klubas rungtynes su „Nancy“ jau žaidė tuščiame stadione, taigi komandai liko dar dvi rungtynės. Be savo fanų „Bastia“ žais sausio 20 dienos mače su „Rennes“ bei vasario 2 dienos rungtynes su „Evian“.

„Bastia“ neigiamai reagavo į šį LFP sprendimą. Klubas pranešė, kad savo oficialų atsakymą dėl šios bausmės spaudai pateiks kitą savaitę.

„Klubas „Bastia“ šią baudą priima labai skaudžiai. Dviejų rungtynių nuobauda ir dviejų taškų atėmimas dėl incidentų „Lille“ klube yra labai didelė ir netradicinė bausmė. Šiuo metu mes ruošiame oficialią apeliaciją ir ją pateiksime kitą savaitę“, - rašoma „Bastia“ pranešime.

Priminsime, kad šiuo metu „Bastia“ turi surinkusi 22 taškus ir užima 13 vietą. Jei ekipos apeliacija bus atmesta, tai klubas turės 20 taškų.


Jeanas Fernandezas | AFP/Scanpix nuotr.

Tuo metu „Ligue 1“ lygos autsaideris „Nancy“ pranešė, kad komandos vyriausiasis treneris Jeanas Fernandezas palieka savo postą.

J.Fernandezas „Nancy“ ekipai vadovavo pusantrų metų. Visgi šis sezonas komandai yra labai prastas. Klubas turi surinkęs tik 11 taškų ir kol kas yra absoliutus autsaideris.

„Nancy“ pranešė, kad iš trenerio pareigų pasitraukusį J.Fernandezą laikinai pakeis jaunimo komandos treneris Patrickas Gabrielis.

„Mes radome priimtiną sprendimą, tačiau jis yra skaudus. Sunku matyti kaip klubą palieka tavo pagrindinis darbuotojas. Fernandezui visada suteikdavau laisvę ir leidau jam pačiam rinktis žaidėjus. Daugiau neketinu komentuoti“, - kalbėjo „Nancy“ prezidentas Jacquesas Rousselotas.


Kol kas komandai vadovaus Patrickas Gabrielis | AFP/Scanpix nuotr.


„Dėl pirmos sezono pusės nesėkmių esu labai atsakingas. Buvau atsakingas už sportinius reikalus ir žaidėjų įsigijimą, tačiau tai neišdegė. Jei būtų buvusi bent menkiausia galimybė, kad su manimi klubas sugebės išbristi iš iškritimo zonos, aš tikrai būčiau likęs, tačiau to aš nematau. Šiuo metu nėra pinigų stiprinti klubą kaip tą galėjome daryti praeitame sezone. Finansinė logika privedė mane prie mano logiško sprendimo palikti klubą“, - sakė pats J.Fernandezas.

„Nancy“ klubas yra kamuojamas finansinės krizės. Taigi ekipa ketina mažinti savo išlaidų čekį. Jau yra žinoma, kad šios dienos mačas su „Lille“ yra paskutinis komandos kapitonui Andre Luizui, kadangi brazilo sutartis bus nutraukta.


Stefano Colantuono | LaPresse/Scanpix nuotr.

Bergamo „Atalanta“ klubas savo oficialioje svetainėje pranešė, kad treneris Stefano Colantuono pratęsė sutartį su klubu dar dviems metams.

50 metų strategas, kuris „Atalanta“ klubui vadovauja antrą kartą savo karjeroje, turėjo dar pusantrų metų galiojančią sutartį, tačiau „Atalanta“ nusprendė ją pratęsti.

„Klubas pasiekė susitarimą su treneriu Stefano Colantuono ir pratęsė sutartį su juo iki 2016 metų birželio mėnesio“, - rašoma „Atalanta“ pranešime.

„Dėl naujos sutarties mes kalbėjome kelis mėnesius. Mums reikėjo laiko, kad atidžiai apgalvotume visas detales. Esu laimingas, kad pasirašiau naują sutartį, nes jaučiu, kad šiame klube dirbu gerai“, - kalbėjo S.Colantuono.

Buvęs „Palermo“ treneris šiuo metu su „Atalanta“ užima 12 vietą. Klubas per 19 rungtynių iškovojo 22 taškus. Savaitgalį Bergamo klubo laukia akistata su Romos „Lazio“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų