Andrea Pirlo | LaPresse/Scanpix nuotr.

Andrea Pirlo | LaPresse/Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ klubo saugas Andrea Pirlo, kuris praėjusią vasarą atvyko iš „Milan“ ekipos, atskleidė, kad jo buvusio komandos draugo, milaniečių gynėjo Alessandro Nestos, persikėlimas į turiniečių gretas ateinančią vasarą yra visai įmanomas.

Pastaruoju metu Italijos spaudoje sklandė kalbos, jog A.Nesta gali pasekti A.Pirlo pėdomis ir persikelti į „Juventus“ gretas, o pats A.Pirlo tik patvirtino šias kalbas, pareikšdamas, jog žaidėjai yra apie tai kalbėję.

„Ar A.Nestos persikėlimas į „Juventus“ ateinančią vasarą yra įmanomas? Taip. Mes kalbėjome su juo apie tai. Tačiau jis jau dabar žaidžia puikioje komandoje, todėl jis gali nenorėti persikelti į „Juventus“. Beje, dar neaišku kas taps Italijos čempionais“, - atskleidė A.Pirlo.

Kaip teigia A.Pirlo, A.Nestos sprendimui įtakos gali turėti Italijos pirmenybės ir tai, kas taps šalies čempionais. Šiuo metu „Serie A“ čempionate pirmoje vietoje rikiuojasi „Juventus“, kurie vienu tašku lenkia „Milan“ futbolininkus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga