Rolandas Aliukonis | „Energijos“ klubo nuotr.

Rolandas Aliukonis | „Energijos“ klubo nuotr.

Lietuvos ledo ritulio čempionato absoliuti lyderė Elektrėnų „Energija“ kviečia visus ledo ritulio mylėtojus, komandos sirgalius gruodžio 27 d. į Elektrėnų ledo rūmus prasmingiausias metų šventes praleisti su ledo rituliu.

Be Kalėdų senelio dovanų ir staigmenų, renginį vainikuos Elektrėnų „Energija“ rungtynės su viena stipriausių visų laikų Baltarusijos ledo ritulio čempionato „Ekstraliga“ komanda, dviejų pastarųjų sezonų finalininke Gardino „Neman“ ekipa.

Šiuo metu svečių komanda „Ekstraliga“ čempionate su 82 taškais žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje į priekį praleisdami Gomelio ir Žlobino klubus. „Neman“ ekipos amžiaus vidurkis yra 25,88 metai, 182,2 cm ūgis ir 84 kg svoris. Komandą sudaro 25 baltarusai, du slovakai, čekas, estas.

Komandos kapitonas Rolandas Alukonis apie rungtynes:

„Visų pirma visos komandos vardu sveikinu komandos sirgalius, ledo ritulio ir viso sporto mylėtojus su nuostabiausiomis šventėmis ir dėkoju už palaikymą, būvimą kartu. Rungtynės su Gardino „Neman“ komanda – tai, žinoma, puiki proga mums pasisemti patirties, nes tokio lygio klubai ne dažnai atvyksta į Lietuvą. Tikimės, kad visų pirma tai bus smagus renginys atėjusiems žiūrovams, o sportininkai stengsis ant ledo sieks padovanoti puikias sportines akimirkas.

Elektrėnų „Energija“ – Gardino „Neman“

Gruodžio 27 d. 17.30 val.

Elektrėnų ledo rūmai, Draugystės g. 20

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.