Plaukimas | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Plaukimas | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Penktadienį Anykščiuose tęsėsi Lietuvos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionatas. Antrąją dieną buvo pasiekti vienas Lietuvos suaugusių ir du 17-mečių rekordai.

Naują šalies rekordą pagerino Kauno plaukimo mokyklos komanda – Vaiva Gimbutytė, Ernesta Kareckaitė, Monika Apčinikovaitė ir Vaiva Štaraitė – kuri estafetę 4 po 100 m laisvu stiliumi įveikė per 3 minutes 57.11 sekundės.

Ankstesnis šalies rekordas priklausė Lietuvos rinktinei (3:57.54) ir jis buvo pasiektas 2006 metais.

Antrąją vietą užėmė Panevėžio Žemynos komanda (4:01.30), trečiąją – Šiaulių Delfino plaukimo mokyklos auklėtiniai (4:12.06).

Vyrų 400 m plaukimo laisvu stiliumi čempionu tapo ir naują Lietuvos 17-mečių rekordą pagerino Povilas Strazdas (3:52.40), aplenkęs Simą Žiauką (3:59.43) ir Joną Zakarauską (4:00.13).

Merginų iki 17 metų rekordą pagerino Ugnė Mažutaitytė (30,73 sek.), kuri triumfavo plaukdama 100 m nugara. Antra finišavo Asta Drevinskaitė (32,20), trečia – Joana Ulytė (32,52).

Kitų rungčių prizininkai:

400 m laisvu stiliumi, moterys:

1. Jūratė Ščerbinskaitė 4:15.09

2. Kristina Kontrimas 4:20.96

3. Guoda Jonelytė 4:29.50

50 m krūtine, moterys:

1. Erika Bespalko 32.60

2. Dovilė Mikoliūnaitė 32.61

3. Urtė Kazakevičiūtė 33.53

50 m krūtine, vyrai:

1. Vaidotas Blažys 27.83

2. Vytenis Slėnys 28.84

3. Marius Mikalauskas 29.12

100 m nugara, vyrai:

1. Gytis Stankevičius 26.85

2. Ramūnas Paknys 27.21

3. Deividas Grigalionis 27.50

200 m peteliške, moterys:

1. Vaiva Gimbutytė 2:20.67

2. Alina Taran 2:27.10

3. Miglė Juškaitė 2:41.06

200 m peteliške, vyrai:

1. Edgaras Štura 2:01.56

2. Deividas Margevičius 2:02.83

3. Artūras Štura 2:10.91

50 m laisvu stiliumi, moterys:

1. Kristina Kontrimas 26.30

2. Giedrė Grigonytė 26.39

3. Vaiva Štaraitė 27.42

50 m laisvu stiliumi, vyrai:

1. Mindaugas Sadauskas 22.34

2. Jevgenijus Rogožinas 23.18

3. Tadas Duškinas 23.38

100 m kompleksiniu būdu, moterys:

1. Ieva Zarankaitė 1:06.62

2. Dovilė Mikoliūnaitė 1:07.26

3. Goda Overlingaitė 1:07.88

100 m kompleksiniu būdu, vyrai:

1. Vytenis Slėnys 57.41

2. Deividas Margevičius 57.55

3. Marius Mikalauskas 59.07

Estafetė 4 po 100 m laisvu stiliumi, vyrai:

1. Panevėžio Žemyna (Danas Rapšys, Lukas Stakėla, Deividas Grigalionis, Mindaugas Sadauskas) 3:23.91

Šeštadienį, paskutinę varžybų dieną Anykščiuose startuos ir geriausi Lietuvos plaukikai Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų