0

R.Meilutytė iškovojo pasaulio plaukimo čempionato sidabrą!

2012.12.14 20:56
Rūta Meilutytė (kairėje) | Reuters/Scanpix nuotr.

15-metė Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė be atodūsio skina apdovanojimus pasaulio plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionate Stambule (Turkija).

Lietuvė iškovojo sidabro medalį 100 m kompleksinio plaukimo rungtyje. Lietuvė distanciją įveikė per 58,79 sekundės ir pasiekė naują Lietuvos rekordą. Tai jau septintą kartą R.Meilutytės Stambule pagerintas šalies rekordas.

Nors R.Meilutytė iš pradžių plaukdama savo neparankiais stiliais - peteliške ir nugara - atsiliko nuo lyderių, vėliau savo jėgą parodė plaukdama krūtine ir laisvu stiliumi bei pasivijo varžoves. Lietuvos plaukikę aplenkė aukso medalį iškovojusi ir pasaulio čempionatų rekordą pagerinusi vengrė Katinka Hosszu (58,49 sek.).

Bronzos medalis atiteko kinei Zhao Jing (58,80), kuri nuo R.Meilutytės atsiliko vos 0,01 sek.