Rūta Meilutytė | AFP/Scanpix nuotr.

Rūta Meilutytė | AFP/Scanpix nuotr.

15-mete Rūta Meilutyte džiaugiasi ne tik Lietuva, tačiau paauglę karštai palaiko ir visas Plymuto (Didžioji Britanija) miestelis, kuriame plaukike treniruojasi.

R.Meilutytė vakar pasaulio plaukimo čempionato trumpajame baseine (50 m) iškvojo aukso medalį 50 m krūtine rungtyje.

Lietuvė atplaukė per 29.44 sek. ir pasiekė naują Europos ir pasaulio čempionatų rekordus.

Nors vos 15-a metų turinti R.Meilutytė jau yra iškovojusi ir olimpinį auksą, tačiau išliko tokia pati kukli, kokia ir buvo.

„Nemanau, kad esu varžybų favoritė, aš tiesiog šoku į baseiną ir darau tai ką geriausiai moku“, - plaukikę cituoja Plymuto miesto dienraštis.

R.Meilutytė 0.23 sek. buvo greitesnė už savo konkurentę iš Jamaikos Alia Atkinson, kuri yra net devyniais metais vyresnė.

Lietuvaitės treneris Jonas Ruddas begalo džiaugėsi savo auklėtinės pasiekimu: „Tai fantastškas pasiekimas, nes Rūta šioje rungtyje yra silpnesnė. Mes visi labai patenkinti Stambule“.

R.Meilutytės pasaka pasaulio čempionate dar nesibaigė. Penktadienį ji dar dalyvaus 100 m kompleksinio plaukimo finale bei pradės pasirodymą 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų