Ryanas Lochte ir Chadas Le Closas | Reuters/Scanpix nuotr.

Ryanas Lochte ir Chadas Le Closas | Reuters/Scanpix nuotr.

Ketvirtadienį Stambule (Turkija) vykstančiame pasaulio plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionate išdalinti dar šeši medalių komplektai.

Vyrų 100 m peteliške plaukimo finale triumfavo pietų afrikietis Chadas Le Closas, kurio rezultatas – 48,82 sek. – naujas planetos pirmenybių rekordas. Sidabro medalis atiteko amerikiečiui Thomasui Shieldsui (49,54), bronzos – dar vienam JAV atstovui, garsiajam Ryanui Lochtei (49,59).

Kitų ketvirtadienio finalinių plaukimų prizininkai:

400 m kombinuotas plaukimas, vyrai

1. Daiva Seto (Japonija) 3:59.15

2. Laszlo Csehas (Vengrija) 4:00.50

3. Davidas Verraszto (Vengrija) 4:02.87

100 m nugara, vyrai

1. Matthew Greersas (JAV) 49.89

2. Stanislavas Donecas (Rusija) 49.91

3. Guilherme Guido (Brazilija) 50.50

100 m nugara, moterys

1. Olivia Smoliqa (JAV) 56.64

2. Mie Oestergaard Nielsen (Danija) 57.07

3. Simona Baumrtova (Čekija) 57.18

100 m krūtine, vyrai

1. Fabio Scozzoli (Italija) 57.10

2. Damiras Dugonjičius (Slovėnija) 57.32

3. Kevinas Cordesas (JAV) 57.83

800 m laisvu stiliumi, moterys

1. Lauren Boyle (Naujoji Zelandija) 8:08.62

2. Lotte Friis (Danija) 8:10.99

3. Chloe Sutton (JAV) 8:15.53

Priminsime, kad moterų 50 m plaukimo krūtine finale triumfavo 15-metė Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton
Ant 03-02 Manchester City 22 : 00 Wolverhampton …