Didieras Drogba | Reuters/Scanpix nuotr.

Didieras Drogba | Reuters/Scanpix nuotr.

Šanchajaus „Shenhua“ komandoje rungtyniaujantis puolėjas Didieras Drogba, artėjant „Auksinio kamuolio“ („Ballon d'Or“) laimėtojo paskelbimui, teigė, kad Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi yra du futbolo žvėrys.

Patyręs 34 metų futbolininkas savo nuomonės apie tai, kam skirtų „Auksinio kamuolio“ apdovanojimą neatskleidė, tačiau tikino, kad abu šie žaidėjai yra verti būti pripažinti, kadangi jų sugebėjimai yra labai aukštos klasės. Anot D.Drogbos, sunku nuspręsti kam turėtų atitekti minėtasis trofėjus.

„Visi puikiai supranta, kad kova dėl „Auksinio kamuolio“ vyksta tarp dviejų žaidėjų - C.Ronaldo ir L.Messi. Niekas negali prilygti šiems futbolo žvėrims. Taigi, vienas iš jų vėl bus apdovanotas šiuo trofėjumi“, - sakė D.Drogba.

„Šie du futbolininkai pakeitė futbolo istoriją. Prieš juos, jeigu kas pelnydavo 30 įvarčių per vieną sezoną, tai buvo laikoma didžiausiu pasiekimu. Šie vyrukai įrodė, kad jie gali kur kas daugiau. Abu žaidėjai ir toliau nenuleidžia rankų bei siekia gerinti įvairius rekordus“.

„Imti ir pasakyti už kurį balsuočiau tikrai negaliu, nes apsispręsti yra be galo sunku. Jei tik galėčiau, skirčiau abiems po pusę savo balso, nes šie futbolininkai yra lygiaverčiai, bet skiriasi tik jų žaidimo stilius“, - pridūrė puolėjas.

Cristiano RonaldoReuters/Scanpix nuotr.

Lionelis MessiAFP/Scanpix nuotr.

Šio sezono statistika:

Šio sezono statistika:

Rungtynių: 16

Rungtynių: 16

     Įvarčių:  18

     Įvarčių:  18


Dramblio Kaulo Kranto, rinktinės narys, duodamas interviu, taip pat užsiminė apie galimybę sugrįžti į Londono „Chelsea“ klubą, kuomet Kinijos čempionate vyks žiemos pertrauka. Puolėjas, sugrįžęs į Londoną, tikisi palaikyti sportinę formą besitreniruodamas su buvusia savo komanda.

„Visų pirma, man reikės gauti leidimą iš „Shenhua“ klubo, jog turėčiau teisę žiemos pertraukos metu išvykti į Londoną. Taip pat ketinu susisiekti su „Chelsea“ vadovais, jog gaučiau teisę treniruotis jų ekipos stovykloje“, - kalbėjo „Chelsea“ klubą vasarą palikęs žaidėjas.

„Aš ir dabar palaikau ryšį su „Chelsea“ komandos prezidentu ir labai gerai su juo sutariu. Tikiuosi, kad viskas įvyks sklandžiai ir bent jau trumpam galėsiu sugrįžti į tikruosius savo namus“, - užbaigė D.Drogba.
Praėjusį sezoną D.Drogba su „Chelsea“ laimėjo UEFA Čempionų lygą | AP/Scanpix nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.