Jose Aldo | admin.mmaweekly.com nuotr.

Jose Aldo | admin.mmaweekly.com nuotr.

Amerikietiškojo futbolo lygos NFL finalas yra vienas didžiausių metų Įvykių JAV. Savaitgalis, kuomet vyksta „Super Bowl" vadinamos rungtynės, priverčia sukrusti ir UFC vadovus, kurie stengiasi būtent tomis dienomis surengti didelį turnyrą. Dieną prieš vasario 3-iąją vyksiančias amerikietiškojo futbolo rungtynes įvyks UFC 156 renginys.

Kol kas aiškios tik 2 šio turnyro kovos, bet jos abi vertos ypatingo dėmesio. Pagrindine vakaro dvikova taps bene didžiausia visų laikų puslengvio svorio (iki 65,8 kg) kova tarp čempiono Jose Aldo (21-1) ir buvusio lengvasvorių (iki 70,3 kg) titulo savininko Frankie Edgaro (14-3-1). Prieš šią kovą įvyks ir garsiųjų pussunkio svorio (iki 93 kg) kovotojų Rashado Evanso (17-2-1) ir Antonio Rogerio Nogueiros (20-5) akistata.

Brazilo J.Aldo ir amerikiečio F.Edgaro kova jau turėjo įvykti spalio 13-ąją vykusiame UFC 153 renginyje, bet dėl čempiono traumos šis susirėmimas buvo nukeltas. Maždaug 3 metus stipriausiu puslengvio svorio kovotoju pasaulyje laikomam J.Aldo tai bus ketvirtoji UFC titulo gynyba. Į narvą jis grįš po daugiau nei metų pertraukos. F.Edgarui tai bus debiutas naujoje svorio kategorijoje po to, kai jis, beveik 2 metus valdęs lengvo svorio čempiono diržą, dukart iš eilės pralaimėjo Bensonui Hendersonui (17-2).

Amerikietis R.Evansas kausis pirmąkart po balandį pralaimėtos titulinės kovos Jonui Jonesui (17-1). A.R.Nogueira paskutinįkart kovojo praėjusių metų gruodžio 30 dieną, kai techniniu nokautu 1-ajame raunde nugalėjo Tito Ortizą (16-11-1) ir nutraukė 2 pralaimėjimų seriją. Per savo karjerą brazilas dar „Pride" organizacijos laikais yra įveikęs tokius kovotojus, kaip Alistairas Overeemas (36-11) ir Danas Hendersonas (29-8).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų