Nickas Diazas | AP/Scanpix nuotr.

Nickas Diazas | AP/Scanpix nuotr.

Vienų mylimas, kitų nekenčiamas, bet nei vieno abejingu nepaliekantis blogiukas Nickas Diazas (26-8) dar iki vasario atliks savo 1 metų trukmės diskvalifikaciją už marihuanos vartojimą. Visgi pastaruoju metu daug kalbama apie kovą, kuri gerbėjams galėtų padovanoti daug nesantaikos ir šlamšto kalbėjimo tarp kovotojų. N.Diazą į dvikovą kviečia kitas elitinis pusvidutinio svorio kategorijos (iki 77,1 kg) atstovas Joshas Koscheckas (17-6).

„Nepanašu, kad UFC duos man kovą anksčiau nei 2013-aisiais. Tad aš tiesiog treniruosiuosi ir tobulėsiu. Bet norėčiau susikauti su Nicku D (N.Diazu - aut.), Damianu Mia (Maia), Jake'u E (Jake'u Ellenbergeriu), Royumi M (Rory MacDonaldu). Bet kuris iš tų vyrukų padarytų tai", - Twitter socialiniame tinkle rašė J.Koscheckas.

Po kurio laiko laiko J.Koscheckas, garsėjantis pomėgiu erzinti varžovus, parašė, kad N.Diazo treneris Cesaras Gracie atsiliepė į jo šauksmą. Specialistas pasiūlė kovą surengti vasarį, per JAV itin reikšmingą NFL amerikietiškojo futbolo lygos finalo „Super Bowl" savaitgalį. Šios rungtynės vyks vasario 3-iąją, o UFC 156 turnyras - 2-ąją, kai iki N.Diazo diskvalifikacijos pabaigos dar bus likusios 2 dienos. Visgi amerikietis pateikė prašymą peržiūrėti jo diskvalifikaciją ir galbūt suspendavimo terminas bus sumažintas.

„Man patinka Nicko kovos su Koschecku variantas. Jis yra labai populiarus ir žinomas JAV. D.Maia yra puikus kovotojas, manau, kad jis taip pat būtų nuostabus varžovas, bet jis nėra toks populiarus Amerikoje. Tad galvoju, kad Nickas savo sugrįžimo į narvą kovoje tikriausiai kausis su J.Koschecku", - galimus garsiojo auklėtinio varžovus aptarė C.Gracie.

Tiek N.Diazas, tiek J.Koscheckas pralaimėjo savo paskutiniąsias kovas. Pirmojo 11 pergalių iš eilės įvairiuose turnyruose serija nutrūko vasarį vykusioje dvikovoje dėl UFC laikinojo čempiono diržo, kur N.Diazas vienbalsiu teisėjų sprendimu nusileido Carlosui Conditui (28-5). J.Koscheckas po 2 iš eilės pergalių nevienbalsiu sprendimu gegužę pralaimėjo Johny Hendricksui (13-1).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų