Frankas Lampardas | AFP/Scanpix nuotr.

Frankas Lampardas | AFP/Scanpix nuotr.

Anglijos spaudoje pasirodė pranešimų, kad Londono „Chelsea“ komandoje rungtyniaujantis saugas Frankas Lampardas gali pasekti Didiero Drogba bei Nicolaso Anelkos pėdomis bei persikelti rungtyniauti į Kiniją.

Skelbiama, kad 34 metų futbolininku yra susidomėjęs Šanchajaus „Shenhua“ klubas, kuriame rungtyniauja buvęs anglo komandos draugas D.Drogba. Anot pranešimų, saugui per mėnesį šis Kinijos klubas ketina siūlyti uždirbti 1 milijoną svarų sterlingų.

Tiesa, „Shenhua“ nėra vienintelis Kinijos aukščiausiosios futbolo lygos klubas, kuris domisi šiuo Anglijos nacionalinės rinktinės nariu. F.Lampardas taip pat yra patraukęs „Beijing Guoan“ ekipos vadovų dėmesį.

Saugo kontraktas su „Chelsea“ ekipa galioja iki 2013 metų vasaros, o jo pratęsti, bent jau kol kas, klubas neketina, todėl labai realu, kad žaidėjas sausį gali palikti Anglijos sostinės ekipą.

F.Lampardas su išvykimu į kitą klubą yra siejamas jau seniai, tačiau po šių metų vasaros, kuomet „Chelsea“ klubą papildė nemažai jaunų bei perspektyvių futbolininkų, anglo ateitis „mėlynųjų“ gretose kuo toliau, tuo labiau tampa miglota.

Manoma, kad sausio mėnesį „Chelsea“ komandos vadovai galutinai apsispręs, ar parduoti šį patyrusį saugą, ar visgi pasilikti jį savo gretose bent iki vasaros. Pats žaidėjas kiek anksčiau buvo užsiminęs, kad nežino, kur rungtyniaus kitais metais.

„Chelsea“ klubas yra mano namai ir jais išliks visada. Nežinau, kur rungtyniausiu ateityje, tačiau visą laiką prioritetą teikiau ir teiksiu „Chelsea“ komandai, kurioje baigti karjerą būtų svajonės išsipildymas“, – sakė F.Lampardas.

F.Lampardas „Chelsea“ komandoje rungtyniauja nuo 2001 metų, kai į klubą atvyko iš Londono „West Ham“ ekipos. Iki šiol vilkėdamas „mėlynųjų“ marškinėlius saugas yra sužaidęs 568 rungtynes, pelnęs 189 įvarčius bei atlikęs 120 rezultatyvių perdavimų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.