Boksas | Fotodiena/Alfrredo Pliadžio nuotr.

Boksas | Fotodiena/Alfrredo Pliadžio nuotr.

Klaipėdoje toliau vyksta Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionatas. Tiesa, ketvirtadienį kovas tęsė tik vyrai, išsiaiškinę, kurie pateks į pusfinalį ir toliau kovos dėl aukščiausios prabos apdovanojimų.

Čempionatas vyksta Kūno kultūros ir rekreacijos centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10). Vyrų pusfinalio ir moterų finalo dvikovos penktadienį prasidės 17.00 valandą.

Rezultatai (nugalėtojas pirmas):

49 kg -

Karolis Balys (Alytus) – Kęstutis Rauba (Vilnius)

Vladimir Lepiochin (Klaipėda) – Lukas Vilčinavičius (Šiauliai)

Vytas Zakarauskas (Kaunas) – Tautvydas Stepšys (Marijampolė)

Karolis Barkauskas (Palanga) – Lukas Kniukšta (Šilutė)

52 kg -

Marius Vyšniauskas (Panevėžys) – Tautvydas Balkūnas (Kaunas)

Tomas Klevinskas (Jonava) – Irmantas Bernotas (Šiauliai)

Vitalijus Solovjovas (Kaunas) – Mantas Milkeris (Šilutė)

Žilvinas Kajokas (Kalvarija) – Reinoldas Smilgevičius (Klaipėda)

56 kg -

Viktor Komkov (Šilutė) – Vadim Galaibo (Klaipėda)

Mindaugas Bankauskas (Kėdainiai) – Eimantas Burba (Kaunas)

Ruslanas Jefremovas (Kaunas) – Aivaras Balsys (Kretinga)

Tomas Rysakovas (Kėdainiai) – Erikas Gumbrevičius (Panevėžys)

60 kg –

Deividas Kliučiakas (Kaunas) – Sergej Mirzaev (Klaipėda)

Edgaras Skurdelis (Šilutė) – Justas Čekauskas (Panevėžys)

Gytis Vaitkus (Klaipėda) – Miroslav Ustinovič (Vilnius)

64 kg -

Aurimas Naudžius (Kaunas) – Nikita Mekušev (Vilnius)

Arūnas Ančerys (Klaipėda) – Augustinas Baniulis (Kaunas)

Šarūnas Puplauskas (Klaipėda) – Linas Sapronas (Vilnius)

Eimantas Stanionis (Kaunas) – Gytis Apulskis (Kėdainiai)

69 kg -

Marius Palionis (Kaunas) – Andrej Varancev (Vilnius)

Artiom Volkov (Vilnius) – Donatas Nemeikšis (Pasvalys)

Deividas Girulis (Šilutė) – Audrius Sinkevičius (Alytus)

Paulius Petronis (Kaunas) – Artiom Karasiov (Šiauliai)

81 kg -

Donatas Mačianskas (Vilnius) – Mindaugas Vyšniauskas (Marijampolė)

Ovidijus Petrošius (Šiauliai) – Darius Scenosnovič (Vilnius)

Aurimas Slavinskas (Alytus) – Vladimir Milevskij (Vilnius)

Artūras Logvinovas (Klaipėda) – Gytis Matikovas (Kaunas)

91 kg -

Eugenijus Tutkus (Vilnius) – Mindaugas Blynovas (Kaunas)

Maksim Nevolia (Klaipėda) – Aleksandras Bardnovas (Vilnius)

Vitalijus Subačius (Kaunas) – Paulius Zujevas (Kėdainiai)

Rokas Mišauskas (Kaunas) – Marius Gerbutavičius (Kaunas)

+ 91 kg –

Aidas Petruškevičius (Kaunas) – Ignas Klimavičius (Vilnius)

Giedrius Sedleckas (Šilutė) – Grigas Keršys (Vilnius)

Pavel Nevedomskij (Vilnius) – Rolandas Česna (Klaipėda)

Tadas Tamašauskas (Vilnius) – Mantas Valavičius (Kaunas)




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Ket 07-04 Palanga 18 : 00 Panevėžys
Ket 07-04 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141