Giuseppe Sannino | AFP/Scanpix nuotr.

Giuseppe Sannino | AFP/Scanpix nuotr.

„Palermo“ klubas pranešė, kad jie atleido vyriausiąjį komandos trenerį Giuseppe Sannino ir į jo postą paskyrė buvusį Milano „Inter“ trenerį Gian Piero Gasperini. G.Sannino tapo pirmu atleistu treneriu Italijoje.

G.Sannino prieš atvykdamas į „Palermo“ klubą sėkmingai dirbo „Siena“ treneriu, taigi „Palermo“ prezidentas Maurizio Zamparini birželio mėnesį naujuoju ekipos strategu ir paskyrė G.Sannino.

Visgi sezono pradžia jam buvo labai prasta. Klubas tokiu pačiu rezultatu 0-3 pralaimėjo tiek „Naptoli“, tiek Turino „Juventus“ ekipoms. Sekmadienį „Palermo“ iškovojo pirmąjį tašką kai 1-1 sužaidė su „Cagliari“.

Visgi tai netenkino komandos prezidento, kuris spaudai vis užsimindavo, kad trenerio ateitis šiame klube nėra aiški, o šiandien paaiškėjo, kad stratego ir klubo keliai išsiskyrė.
G.Piero Gasperini laukia naujas iššūkis | AP/Scanpix nuotr.


„Klubas praneša, kad Giuseppe Sannino yra atleistas iš pirmosios komandos trenerio pareigų. Mes dėkojame jam ir jo trenerių štabui už atsidavimą ir profesionalumą. Klubas taip pat praneša, kad nuo šiol vyriausiuoju treneriu yra paskirtas Gian Piero Gasperini, kuris antradienį ves pirmąją treniruotę“, - rašoma „Palermo“ pranešime.

G.Piero Gasperini savo stratego karjerą pradėjo „Juventus“ jaunimo komandose, o nuo 2006 iki 2010 metų jis vadovavo „Genoa“ klubui. Kaip ir minėjome, italas yra treniravęs ir „Inter“ klubą, tačiau jis atleistas buvo jau vos po penkių rungtynių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų