„Baltic Chain Tour“ lenktynių akimirka | Tanelio Meoso nuotr.

„Baltic Chain Tour“ lenktynių akimirka | Tanelio Meoso nuotr.

Trijose Baltijos šalyse vykstančiose daugiadienėse „Baltic Chain Tour“ dviračių lenktynėse sėkmingą pasirodymą tęsia lietuvis Gediminas Bagdonas, trečiajame etape užėmęs 2-ąją vietą.

Lietuvis šiandien 180,9 km nuvažiavo per 4 val. 26 min. 4 sek. ir sprinte link finišo nusileido tik ukrainiečiui Jurijui Metlušenkai. Trečias šį kartą liko olandas Dylanas Groenewegenas.

Kartu su pagrindine grupe finišavo dar 3 lietuviai: Darijus Džervus liko 10-as, Ignatas Konovalovas – 28-as, o Marius Bernatonis – 31-as. Kiek prasčiau sekėsi Martynui Maniušiui, užėmusiam 70-ąją vietą, ir Žydrūnui Savickui, kuris finišavo 72-as.

Bendroje įskaitoje G.Bagdonas iš 3 vietos pakilo į 2-ąją, o jo atsilikimas nuo švedo Alexanderio Gingsjo sumažėjo iki 8 sek.

Iš viso klasifikuoti 98 dviratininkai.

Rytoj (08-24) lenktynės persikels ir į Lietuvą. Bus įveiktas etapas nuo Šiaulių iki Utenos.

Bendroji įskaita po trijų etapų:





















































































Vieta

Sportininkas

Laikas

1.

Alexanderis Gingsjo (Švedija)

13:14:48

2.

Gediminas Bagdonas (Lietuva)

+0:00:08

3.

Rickas Ottema (Olandija)

+0:00:14

4.

Indulis Bekmanis (Latvija)

+0:00:27

5.

Jonathanas McEvoy'us (Didžioji Britanija)

+0:00:27

...

 

 

18.

Marius Bernatonis (Lietuva)

+0:00:41

...

 

 

22.

Darijus Džervus (Lietuva)

+0:00:42

...

 

 

28.

Ignatas Konovalovas (Lietuva)

+0:00:42

...

 

 

44.

Martynas Maniušis (Lietuva)

+0:00:49

...

 

 

82.

Žydrūnas Savickas (Lietuva)

+0:05:51


 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-27 „Juventus“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
01-30 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-27 ALBA 21:00 CSKA
01-27 ASVEL 21:45 „Baskonia“
01-27 „Valencia“ 22:00 „Žalgiris“
01-27 „Real“ 22:00 „Panathinaikos“
01-28 „Olympiacos“ 21:00 „Barcelona“
01-28 „Chimki“ 21:00 „Fenerbahče“
01-28 „Maccabi“ 21:05 „Anadolu Efes“
01-28 „AX Armani“ 21:45 „Zenit“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-27 Burnley 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-27 Chelsea 20 : 00 Wolverhampton …
Tre 01-27 Brighton & Hov… 21 : 30 Fulham
Tre 01-27 Everton 22 : 15 Leicester City
Tre 01-27 Manchester United 22 : 15 Sheffield United
Ket 01-28 Tottenham Hotspur 22 : 00 Liverpool