Federico Balzaretti ir Ivanas Pirisas | asroma.it nuotr.

Federico Balzaretti ir Ivanas Pirisas | asroma.it nuotr.

„Roma“ klubas savo oficialiame puslapyje pranešė, kad jų gretas papildė du gynėjai - Federico Balzaretti ir Ivanas Pirisas.

30 metų F.Balzaretti, kuris šią vasarą žaidė Europos čempionate ir už Italijos rinktinę pasirodė tikrai įspūdingai, į Romą atvyko iš „Palermo“ klubo už 4,5 milijonus eurų. Pats gynėjas su „Roma“ pasirašė trejų metų sutartį.

„Palermo“ anksčiau buvo pranešę, jog priėmė „Napoli“ pasiūlymą, tačiau ten nenorėjo keltis F.Balzaretti. Futbolininko širdis krypo į „Roma“ pusę, taigi „Palermo“ ekipai teko priimti jų pasiūlymą.

„Palermo“ klubas praneša, kad pardavė Federico Balzaretti „Roma“ klubui. Klubo prezidentas Maurizio Zamparini nori padėkoti žaidėjui už praleistą laiką klube, kuriame jis sužaidė 159 mačus ir pelnė 3 įvarčius. Klubas jam linki sėkmės jo tolimesnėje karjeroje“, - rašoma „Palermo“ pranešime.

„Roma“ taip pat pranešė, kad vienam sezonui iš „Deportivo Maldonado” klubo pasiskolnio krašto gynėją I.Pirisą. 23 metų paragvajietis kitą vasarą galės tapti visaverčiu klubo nariu, tačiau  „Roma“ už jį turės sumokėti 4 milijonus eurų.

Abu futbolininkai trečiadienį jau dalyvavo komandos treniruotėje ir susipažino su naujais komandos draugais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų