Stephanas El Shaarawy | LaPresse/Scanpix nuotr.

Stephanas El Shaarawy | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubo generalinis direktorius Adriano Galliani patvirtino, kad Stephanas El Shaarawy jau neturi ateities „Milan“ klube ir jam reikia arba likti „Monaco“ klube, arba ieškoti naujos komandos.

„Mažuoju faraonu“ vadinamas italas praėjusią vasarą į „Monaco“ atvyko nuomos pagrindais. Nuomos sutartyje buvo punktas, kad jei S.El Shaarawy „Monaco“ klube sužais 25 mačus, jie turės išpirkti puolėjo sutartį.

Kai S.El Shaarawy sužaidė savo 24 mačą, „Monaco“ daugiau puolėjo paslaugomis nesinaudojo ir atrodo, kad „Ligue 1“ lygos ekipa tikrai nenori pilnai įsigyti šio italo. Tačiau jo jau nebenori ir „Milan“ klubas, todėl futbolininkui tikriausiai reikės ieškoti naujos komandos.

„El Shaarawy negali sugrįžti į „Milan“. Jis arba lieka „Monaco“ klube arba turi ieškotis naujos komandos. Kai sugrįžo Luizas Adriano, mes turime jau per daug žaidėjų“, – pareiškė A.Galliani.

Priminsime, kad L.Adriano perėjimas į Kinijos „Jiangsu Suning“ komandą žlugo, todėl brazilas liks Milane ir dabar čia vietos negavo S.El Shaarawy.

Pagal spaudos pranešimus, šiuo italu domisi „Roma“ ir Dortmundo „Borussia“ klubai, tačiau „Milan“ už puolėją nori gauti 20 mln. eurų, nors už „Monaco“ klubą puolėjas įvarčių lygoje taip ir neįmušė.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų