„Juventus“ futbolininkų triumfas | AP/Scanpix nuotr.

„Juventus“ futbolininkų triumfas | AP/Scanpix nuotr.


Italijos taurės („Coppa Italia“) varžybose trečiadienį buvo sužaistos dar vienos ketvirtfinalio rungtynės. Atkakli kova buvo užfiksuota Romoje, kur vietos „Lazio“ antrajame kėlinyje teko nusileisti Turino „Juventus“ klubui 0-1 ir užleisti jį į pusfinalį.


Pastaruoju metu gerą formą demonstruojanti „senoji sinjora“ pirmosios rungtynių dalies pradžioje turėjo atsimušinėti nuo varžovų atakų. Balde Keita turėjo realiausią galimybę 12 minutę, kai iš arti smūgiavo į kitą vartų tinklo pusę.


Savo ruožtu Massimiliano Allegri auklėtiniai realiausią galimybę turėjo, kai Paulas Pogba galingu smūgiu į vartų kampą privertė padirbėti vartininką Etritą Berishą, kuris griūdamas atmušė kamuolį. Vėliau Alvaro Morata griuvo baudos aikštelėje ir tikėjosi gauti vienuolikos metrų baudinį, bet arbitro švilpukas tylėjo.


Antrajame kėlinyje „Juve“ vis artėjo prie įvarčio. Kėlinio pradžioje Simone Zaza iš pusės metro nesugebėjo pataikyti į tuščius vartus. 66 minutę rezultatą svečiai persvėrė savo naudai – S.Zaza patakė į virpstą, bet prie atšokusio kamuolio suskubęs Stephanas Lichtsteineris tiksliai smūgiavo į vartus. Vartininkas dar bandė atmušti kamuolį, bet jis buvo kirtęs vartų liniją.


„Lazio“ nepavyko rimtai grasinti varžovų vartams, kai „Juventus“ puolimo linija švaistė galimybės įtvirtinti pergalę. Mačas pasibaigė minimalia Italijos čempionų pergale 1-0, jie jau laukia savo varžovų pusfinalyje.  • Rezultatas:


  •  


  • „Lazio“ 0 – 1 „Juventus“


  • 66‘ [0 – 1] Stephan Lichtsteiner