„Vorai“ iš „Winter Brest“ turnyro šiemet grįžo pasidabinę aukso medaliais

2016.01.11 19:45
Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Sporto klubas „Vorai“ jau antrą kartą iš eilės dalyvavo Baltarusijoje, Breste, vykstančiame tarptautiniame turnyre „Winter Brest“. Šiais metais turnyre dalyavo 12 komandų atvirame pogrupyje ir 8 komandos merginų pogrupyje. Komandos atvyko iš Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos ir Lietuvos.

„Vorai“ šiemet į turnyrą surinko pajėgią dėl medalių varžytis sudėtį. Komandai atstovavo 10 žaidėjų, kurie grupės varžybose, šeštadienį, užtikrintai įveikė beveik visas komandas. Nusileido tik aikštelės šeimininkams – „Phoenix“ komandai iš Bresto. Paskutiniąsias grupės varžybas „Vorai“ pralaimėjo 6:10, tačiau vis tiek pateko į pusfinalį.

Sekmadienio rytą laukė pusfinaio varžybos, kur„Vorų“ žaidėjai susitiko su komanda „Wilde west“ iš Ukrainos, kuriuos įveikė užtikrintu rezultatu 10:5 ir taip užsitikrino vietą varžytis dėl aukso medalių. Iki finalo reikėjo laukti ilgai - net 4 su pusę valandos, tačiau vertėjo, nes finale „Vorai“ turėjo galimybę atsirevanšuoti „Phoenix“ komandai už pralaimėjimą grupės varžybose.

Žaidimo pradžia „Vorams“ buvo gana nesėkminga - praėjus 5 minutėms žaidimo - rezutatas buvo 0:3 „Phoenix“ naudai. „Vorai“ pirmąjį kėlinį nusileido varžovams 5:7, tačiau įgavo teisę antrąjį kėlinį pradėti atakuodami. Toliau varžybos vyko taškas į tašką, kol „Vorai“ „perlaužė“ varžovų puolimą ir sulygino rezultatą (9:9). Vėl tęsėsi įnirtinga kova: komandos pelnydavo tik po vieną tašką ir tokiu būdu „Phoenix“ pirmaudvo vienu tašku, o „Vorai“ vėl sulygindavo rezultatą, kol žaidimo pabaigoje, „Vorų“ žaidėjai, parodę geresnį žaidimą persvėrė rezulatą ir išplėšė pergalę dviejų taškų skirtumu - 14:12, taip tapdami „Winter Brest 2016“ čempionais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų