0
0

L.Messi pelnė „hat-tricką“, o „Barcelona“ sutriuškino „Granadą“

2016.01.09 18:50
Neymaras (kair.) Lionelis Messi (centre) ir Luisas Suarezas (deš.) draskė varžovų gynybą | AFP/Scanpix nuotr.

Naujokai puikiai įsiliejo į „Barcelona“ komandos žaidimą, o tris įvarčius pelnęs Lionelis Messi šeštadienį atvedė Ispanijos čempionus į pergalę „La Liga“ čempionate. Katalonai 19-ojo turo mače namuose rezultatu 4-0 sutriuškino „Granadą“.

Pagal sukurtas progas susitikimas vyko į vieną pusę. Katalonai nebuvo nusiteikę juokauti ir varžovus už klaidas gynyboje baudė jau rungtynių pradžioje.

Rungtynes startinėje sudėtyje pradėjo abu „Barcos“ naujokai: Aleixis Vidalis ir Arda Turanas. Turkas aštuntą minutę sugebėjo varžovų baudos aikštelėje surasti Lionelį Messi ir jam perduoti kamuolį. Argentinietis prie jo prisilietė minimaliai, bet pakeitė skriejimo kryptį ir pelnė įvartį.

14 minutę „Barcelona“ surengė ataką tarsi iš vadovėlio. Neymaras perdavė kamuolį dešiniajame atakos krašte buvusiam Luisui Suarezui, o urugvajietis vienu lietimu atliko perdavimą L.Messi. Argentinietis suspėjo prie kamuolio ir jį pasiuntė į tuščius vartus.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką „Barcos“ MSN draskė priešininkų gynybą ir švaistė progas. Auksines progas įvarčiams pelnyti turėjo L.Suarezas ir Neymaras, bet jie kamuolį smūgiavo šalia vartų. Tuo metu pavojingą L.Messi smūgį atrėmė vartininkas Andresas Fernandezas.

58 minutę Neymaras po puikaus prasiveržimo smūgiavo kamuolį į vartus ir pataikė į virpstą. Pirmas prie kamuolio suskubęs L.Messi jį pasiuntė į vartus ir pelnė „hat-tricką“.

Tašką susitikime padėjo Neymaras. 83 minutę L.Suarezo perdavimas kirto visą varžovų gynybos liniją, todėl prieš vartininką iššokęs brazilas nukreipė kamuolį į vartus.

Ekipos daugiau įvarčių rungtynėse neįmušė. Tris taškus iškovojusi „Barcelona“ (42 tšk.) pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą, o „Granada“ (17 tšk.) liko 17-oje pozicijoje.

Tris įvarčius įmušęs L.Messi Ispanijos čempionate jau yra pelnęs devynis įvarčius. Iš viso šį sezoną argentinietis pasižymėjo 18 kartų.