Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Visi trys Dakaro lenktynėse dalyvaujantys lietuviški ekipažai į septinto etapo startą išvažiuos beveik vienu metu. Benediktas Vanagas ir Antanas Juknevičius ilgiausiame šių metų Dakaro etape buvo greta vienas kito – užimtos atitinkamai 32 ir 34 vietos, o iš pačio rikiuotės galo startavusi „Agrorodeo“ komanda pateikė dar vieną malonią staigmeną. Vakar Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas aplenkė beveik pusšimtį varžovų ir finišavo 48 vietoje.

Šeštadienį sportininkai iš Bolivijos grįžta į Argentiną: jiems reikia pasiekti Saltos miestą, kur rytoj laukia poilsio diena.

Tačiau iki to poilsio važiuosiantiems iš Bolivijos Uyunio miesto sportininkams – 793 kilometrai, šios dienos greičio ruožas – 353 km.

V.Žala prisipažįsta, kad jau labai laukia poilsio dienos, nes organizmo baterijos senka: „Vakar buvo labai ilgas greičio ruožas. Darius, patikrinęs mūsų „bitutę“, leido paspausti, tai iš pradžių tai ir darėm. Bet skubėjimas ir varžovų lenkimas privertė padaryti klaidą: buvome įstrigę smėlyje, keitėme ratą. Ar dėl aukštikalnių, kurios vakar tapo papildomu išbandymu mums visiems, ar dėl kitų priežasčių, bet likus maždaug 150 km iki finišo vėl ėmė „dusti“ automobilio motoriukas. Atrodo, kad vaistų šiam negalavimui išgydyti dar neradom. Be svarbiausia, kad judame į priekį. Ir pasiektu rezultatu penktadienį, ir iškovota starto pozicija esame patenkinti“, - sakė lenktynininkas.

Į paskutinį etapą prieš poilsio dieną, žymėsiančią Dakaro pusiaukelę, V.Žala ir S.Jurgelėnas išvažiuos 15.50 val. Lietuvos laiku. B,Vanago ekipažas startuos 15.42 val., A.Juknevičiaus – 15.43 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų