Gedmanto Kropio nuotr.

Gedmanto Kropio nuotr.

Dakaro raliui 5 dienas praleidus lietingoje Argentinoje, dalyvius atvykusius į Boliviją pasitiko ne ką malonesnė aplinka. Smėlio audros, nuo aukštumų svaigstanti ir skaudanti galva – tik keletas dėl Dakaro pašėlusios valstybės atributų.

Tokiomis sąlygomis sportininkai šiandien leidosi į patį ilgiausią visų varžybų greičio ruožą – įveikė net 542 kilometrų įvairia danga. Po finišo Antanas Juknevičius, startavęs vos iš 70-os vietos greičio ruožo metu aplenkė daugiau nei 30 ekipažų ir šiame greičio ruože preliminariais duomenimis užėmė 34-ą vietą.  

„Tai buvo ilgiausias greičio ruožas šio Dakaro metu, smagu, kad jį įveikėme tikrai neblogu tempu. Startuoti iš galo nebuvo pats maloniausias dalykas, buvo be galo daug dulkių, bet per pirmus 100 km aplenkėme daugiau nei 20 lėčiau važiavusių sportininkų. Turėdami laisvesnę trasą pagavome savo ritmą ir važiavome tikrai geru tempu. Tiesa, likus vos 60 km iki greičio ruožo finišo vėl praradome vairo stiprintuvą, todėl likusią dalį įveikėme tikrai ne savo greičių. Nepaisant to, Dakaras dar tik įpusėja, susitvarkysime techniką ir kausimės toliau,“ satelitiniu telefonu iškart po finišo pranešė 10 Dakaro ralių jau dalyvavęs A.Juknevičius.

Prieš užtarnautą poilsio dieną sekmadienį Dakaro dalyviams liko vienintelis greičio ruožas, kurio metu maratonas grįš į Argentiną, Saltos miestą. Šioje atkarpoje organizatorių duomenimis ekipažų laukia upės, jų vagos ir sugrįžimas į bivuaką tik vėlai naktį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų