Edgaro Buiko nuotr.

Edgaro Buiko nuotr.

Šiandien vykusiame kalnuotame 4-jame Dakaro ralio etape Toyota Hilux vairuojantis B. Vanagas aplenkė 6 ekipažus ir finišavo 30 pozicijoje.

„Šios dvi dienos - maratonas. Reiškia, kad apie 800 km. greičio ruožą turėsime įveikti be komandos pagalbos (palyginimui, tai visų metų Lietuvos ralio čempionatas) Nusiteikimas šiai dienai – “SAFE MODE”. Toks džentelmeniškas Toyotai dar nesu buvęs. Pirmus 150 km. kaip Don Kichotai kovėmės su dulkėmis. Apsistumdžius akyse prašviesėjo. Paskutinius 100 km. tempas krito, turėjom bėdų su vairo stiprintuvu. Iš praėjusių metų žinau pasekmes. Šiandien finišavome 30-ti. Norma - turint galvoje visą puokštę“. - sakė „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komandą atstovaujantis B. Vanagas.

Pasak jo, šis etapas yra unikalus ne tik važiavimu aukštikalnėse, bet ir tuo, kad tai - pirmoji maratono diena. Maratonas maratone - taip būtų galima pavadinti šį reiškinį. Šios dienos greičio ruožo ilgis buvo 429 km. Bendra dienos distancija - virš 600 km. Ralio lenktynininkai kilo į daugiau nei 4 km auštį virš jūros lygio. Vidutinis dienos aukštingumas sudarė apie 3.5 km.

Šiandien startavę Jujuy (ispaniškai, tariasi - chuchui) ekipažai finišavo tame pačiame mieste. Tik atvykęs į bivaką, B. Vanagas savo Toyota Hilux turėjo pastatyti į Parc Ferme (uždarą parką).

Pirmąjame atskaitos taške (Way Point - WP) B. Vanagas kilo iš 36 į 32 poziciją, trečiame WP jau buvo 30 –tas ir šią poziciją išlaikė iki ketvirtosios ralio dienos finišo. Nuo lenktynių lyderio B. Vanago ekipažas atsiliko 25 min. 20 sek.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų