Gedmanto Kropio nuotr.

Gedmanto Kropio nuotr.

Argentinoje tęsiasi 37-ą kartą rengiamos sunkiausios pasaulyje lenktynės – Dakaro ralis. Šiemet Dakaro ralį automobilių klasėje bandys įveikti ir trys ekipažai iš Lietuvos.

Po antradienį vykusio trečiojo etapo Dakaro ralio teisėjai vėl išdalino nemažai baudų lenktynininkams. Benediktas Vanagas su šturmanu iš Lenkijos Sebastianu Rozwadowskiu gavo pustrečios baudos minutės, todėl jų pozicija etape iš 31-os vietos suprastėjo į 37-ą.

2 baudos min. gavę Antanas Juknevičius su Mindaugu Slapšiu iš 52-os vietos nukrito į 54-ą. Teisėjams kol kas „neužkliūna“ tik vienas Lietuvos ekipažas. Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu išvengė baudos minučių ir netgi pakilo į 44-ą vietą.

Antrą vietą etape prarado ispanas Carlosas Sainzas, gavęs 1 baudos min. Jį aplenkė tiek katarietis Nasseras Al-Attiyah, tiek Ginielis de Villiersas iš Pietų Afrikos Respublikos.

Bendroje įskaitoje V.Žala pakilo į 39-ą vietą, A.Juknevičius rikiuojasi 42-as, o B.Vanagas – 48-as. Užtikrintai pirmauja prancūzas Sebastienas Loebas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų