Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Argentinoje tęsiasi 37-ą kartą rengiamos sunkiausios pasaulyje lenktynės – Dakaro ralis. Šiemet Dakaro ralį automobilių klasėje bandys įveikti ir trys ekipažai iš Lietuvos.

Pirmadienį vykusiame antrajame etape greičiu stebino Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno („Seat“) ekipažas. Lietuviai 373 km greičio ruožą nuvažiavo per 4 val. 28 min. 44 sek. ir buvo 42-i. Visgi, lietuviams pavyko išvengti baudų, tad jų pozicija galutinėje įskaitoje pagerėjo net iki 40-os.

Antanas Juknevičius ir Mindaugas Slapšys („Toyota“) gavo 2 baudos min., bet jų pozicija taip pat pagerėjo. Lietuviai iš 43-ios vietos pakilo į 41-ą (4:30:46). Prastų žinių po finišo sulaukė Benediktas Vanagas su lenku Sebastianu Rozwadowskiu („Toyota“). Jiems buvo skirtos 5 baudos min., tad etapo įskaitoje jie iš 58-os pozicijos nukrito į 63-ią (4:50:55).

Baudų neišvengė ir lyderiai. Etapą laimėjo prancūzas Sebastienas Loebas („Peugeot“, 3:45:46). Nuo jo 2 min. 23 sek. atsiliko tautietis Stephane‘as Peterhanselis („Peugeot“), o 3 min. 1 sek. – Ginielis de Villiersas („Toyota“) iš Pietų Afrikos Respublikos. Etapą trečias baigęs rusas Vladimiras Vasiljevas („Toyota“) gavo 1 baudos min., todėl nukrito į 6-ą vietą.

Antro etapo finišas

Ar kada matėte lenktynininkus iš karto po 387 km greičio ruožo? Markelevičius matė ir pakalbino. Mintys dar trasoje, bet šypsenos jau į kameras:)

Posted by BEE Dakar on Tuesday, 5 January 2016
2016-ųjų Dakaro ralis. Antras etapas.

Vakar dienos tikslas – aplenkti kuo daugiau lėtesnių sportininkų – įgyvendintas. Po rezultatų perskaičiavimo užimame 42-ąją poziciją bendroje įskaitoje. Man tai buvo pirmas Dakaro etapas gyvenime, kai neturėjau jokių techninių problemų. Užtikrintai judame į priekį, šiandien laukia dar viena Dakaro diena. #Dakar2016 #fullattack

Posted by Antanas Juknevičius on Tuesday, 5 January 2016
Dakar 2016 | Day 2 | Face to face with challenges

Dakaras yra visoks. Gamta toliau krečia pokštus, bet mes kantriai priimame iššūkius. Lenktynės prasidėjo, lenktynės tęsiasi.---Dakar is various. Nature continues to make jokes, but we patiently accept challenges.The race began, the race continues. #dakarneverends

Posted by Benediktas Vanagas on Tuesday, 5 January 2016

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų