Nigelas de Jongas | LaPresse/Scanpix nuotr.

Nigelas de Jongas | LaPresse/Scanpix nuotr.

Anglijos spauda praneša, kad „Leicester“ klubas pradėjo galvoti apie galimybes užimti vietą pirmajame ketverte ir domisi „Milan“ saugu Nigeliu De Jongu.

Sezono išsišokėliai nesiruošia sustoti. Dabar komanda žengia antroje pozicijoje ir yra patogioje pozicijoje kovoti dėl vietos europiniame turnyre. Pajutę sėkmę, „lapių“ savininkai pasiryžę investuoti į klubą daugiau, kas padėtų siekti aukštesnių tikslų.

Mirror dienraščio teigimu, Claudio Ranieri nori savo sudėtį pastiprinti patyrusiu futbolininku saugų linijoje. Tokius standartus atitinka „Milan“ atstovaujantis N.De Jongas. Kietu žaidimu pasižymintis olandas turi patirties Anglijoje, kai atstovavo „Manchester City“ ekipai, tad tokios žaidėjo savybės patinka treneriui, propaguojančiam gynybinio plano futbolą.

Šaltinis taip pat prideda, jog „Leicester“ siūlo 2,7 mln. eurų už futbolininko paslaugas,o taip pat 1,4 mln. eurų priedų, jeigu komanda sugebės pasiekti UEFA Čempionų lygos turnyrą šiais metais, finišuodama ketvirta šių metų čempionate.

N.De Jongas pakeistų lagaminus besikraunantį Gokhaną Inlerą, į kurį taikos Gelzenkircheno „Schalke“ ekipa. Pastarasis saugas nepatenkintas savo žaidimo laiku Lesteryje.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų