Antanas Juknevičius

Antanas Juknevičius

Argentinoje tęsiasi 37-ą kartą rengiamos sunkiausios pasaulyje lenktynės – Dakaro ralis. Šiemet Dakaro ralį automobilių klasėje bandys įveikti ir trys ekipažai iš Lietuvos.

Po prologo šeštadienį, sekmadienį lenktyninkų turėjo laukti pirmasis rimtas etapas. Automobilių klasės dalyviams buvo suplanuota 576 km distanciją, iš kurių 258 km turėjo sudaryti greičio ruožas.

Dėl prastų oro sąlygų etapas buvo atšauktas, tačiau vienas iš Dakaro dalyvių Antanas Juknevičius mano, kad tai tiesiog pataikavimas lenktynių lyderiams.

„Man šiandiena iškilo tokia dilema - kaip turėtų būti tokiu atveju? Jeigu atšaukia dėl saugumo - tai tada viskas gerai, tačiau yra antra priežastis. Sąlygos, kuriose tektų važiuoti lyderiams yra jiems nepriimtinos. Sakykime taip, kad jie yra išlepę ir nebevažiuoja prastomis sąlygomis. Dakaras išsigimsta ir yra pataikaujama tiems lyderiams. Mažų šalių dalyviams, kurie atvažiuoja iš Rytų Europos ir yra pripratę prie purvo, sunkesnės sąlygos yra geriau. Ypač sunku būtų „Peugeot“ komandai, kurių varomieji ratai yra galiniai“, - sakė A.Juknevičius.

A.Juknevičius prasitarė, kad kol kas jaučiasi lyg atostogose ir mano, kad Dakarą būtinai reikėtų sugrąžinti į Afriką.

„Man taip nėra buvę - jau antra Dakaro diena, o mes dar jame nesijaučiame, atrodo, kad atvažiavome atostogauti. Galbūt tai yra atsakymas kodėl Dakaras turėtų vykti Afrikoje. Sutikime, kad ten nebūna tokių ilgų liūčių, kad reikėtų atšaukinėti greičio ruožus. Niekas negali žinoti, gal ir rytoj organizatoriai nuspręs atšaukti greičio ruožą. Afrikoje to nebūdavo - kaip bebūtų visi važiuodavo ir turėdavo įveikti tai kas yra numatyta“, - sakė A.Juknevičius.

Lenktynininkas su malonumu priimtų iššūkius ir teigė, kad jų ekipažas yra viskam pasiruošęs: „Yra kaip yra. Mes buvome pasiruošę. Jeigu bus dar purvų, tai mes su džiaugsmu tai priimsim - Dakaras ir turi būti sunkus. Mums yra lengva kai yra sunku - esame viskam pasiruošę“, - teigė A.Juknevičius.

2016-ųjų Dakaro ralis. Mintys apie atšauktą greičio ruožą

Dakaras visąlaik buvo ir turi būti sunkus. Dabar matau galimą pataikavimą ralio žvaigždėms, kurio sunkiausiame pasaulio dykumų maratone neturėtų būti, bet yra kaip yra, mes laukiame ir esame pasiruošę visiems iššūkiams.

Posted by Antanas Juknevičius on Sunday, 3 January 2016

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų