„Manchester City“
Pasibaigė
1
:
2
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Gruodžio 31 d. Benedikto Vanago atstovaujama „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komanda intensyviai ruošėsi jau rytoj startuosiančiam Dakaro maratonui.

B.Vanagas ir šturmanas iš Lenkijos Sebastianas Rozwadowskis toliau studijavo lenktynių dokumentus, galimas trasas, o technikai atliko paskutinius sportinio bolido testus.

Prieššventiniame šurmulyje nebuvo pamiršti ir svarbūs komandai vertybiniai dalykai – Vytis, draugai ir gerbėjai. Dienos akcentu tapo ant „Toyota HILUX“ šono paties B.Vanago rankomis užklijuotas fanų Vytis, kuriame tilpo daugiau nei 5000 panorusių Dakarą įveikti drauge.

„Ką tik savo bičiulių ratą praplėčiau dar 5000 žmonių. Man tai yra labai svarbu. Kiekvienas kamputis turi būti užglaistytas, todėl labai viliuosi, kad Dakaro finiše „Vytis” bus toks pat gražus kaip ir starte,” - sakė greičiausias Dakaro lietuvis B.Vanagas.

Sausio 1-oji yra Lietuvos vėliavos (trispalvės) diena, bet B.Vanagas ragina nepamišti ir kito Lietuvai išskirtinai svarbaus simbolio – istorinės vėliavos su Vyčiu, kuris žymi šalies istoriją kelis šimtmečius - nuo didingiausių laikotarpių iki dabar.

Dakaro ralis vyks 38 kartą. Ralio maratono trasa drieksis Argentinoje ir Bolivijoje. B.Vanagas lenktyniaus sportiniu „Toyota HILUX“ bolidu, o ekipaže važiuos su šturmanu iš Lenkijos S.Rozwadowskiu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų