Diego Lopezas | LaPresse/Scanpix nuotr.

Diego Lopezas | LaPresse/Scanpix nuotr.

Italijos spauda skelbia, kad sausio mėnesį „Milan“ komanda turėtų atsisakyti vartininko Diego Lopezo ir saugo Antonio Nocerino paslaugų.

Šį sezoną patyrusiam vartų sargui iš Ispanijos nepavyko išsaugoti startinio vienuoliktuko vietos po to, kai turėjo gydytis traumas, o puikiai žaidžiantis 16-metis Gianluigi Donnarumma įrodė savo galimybes žaisti pagrindinio vartininko pozicijoje.

34 metų futbolininkas sužaidė 37 mačus už „Rossoneri“ ekipą, ir per juos sugebėjo išlaikyti sausus vartus vos šešis kartus, praleidęs iš viso 56 įvarčius. Buvusiam „Villarreal“, Madrido „Real“ ir „Sevilla“ vartininkui nepatinka atsarginio žaidėjo rolė, o „Milan“ nusprendė jį įtraukti į parduodamų žaidėjų sąrašą.

Pasak Correire della Sera dienraščio, taip pat buvo pasielgta ir su A.Nocerino statusu. 2011 metais atvykęs į „San Siro“ stadioną iš „Palermo“ ekipos, jis sugebėjo sužavėti savo žaidimu, bet vėliau jis neteko reguliarios startinės vietos ir buvo nuomojamas „West Ham“, „Torino“ ir „Parma“ klubams.

Manoma, kad saugas ypač domina „Genoa“ komandą, o D.Lopezas gali būti suviliotas Anglijos „Premier“ lygos klubų pasiūlymais.

„Milan“ šiame perėjimų lange ruošiasi atnaujinti sudėtį, kad sustiprintų savo galimybes kovoti dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kitame sezone.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United