0

Lygos autsaideris patampė nervus „Juventus” ekipai

2015.12.20 15:27
„Juventus” džiaugiasi įvarčiu | AP/Scanpix nuotr.

Sekmadienį „Serie A“ lygoje toliau vyko 17-ojo turo mačai. Anksčiausiai rungtynes žaidė šalies čempionas Turino „Juventus“, kuris svečiuose susikovė su „Carpi“ ekipa. „Juve“ kiek netikėtai pirmi praleido įvartį, tačiau sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu 3-2.

„Carpi“ klubas sugebėjo nustebinti svečius ir 15 mačo minutę įmušti įvartį. Patyręs puolėjas Marco Borriello atliko nuostabų smūgį ir nepaliko vilčių Gianluigi Buffonui.

Tačiau „Carpi“ pirmavo labai trumpą laiko tarpą ir jau po trijų minučių rezultatas tapo lygus. Sami Khedira ir Paulo Dybala savo progų neišnaudojo, tačiau kamuolys atšoko tiesiai Mario Mandžukičiui prie kojų ir jis išlygino rezultatą.

Tas pats kroatas kėlinio pabaigoje išvedė „Juventus“ į priekį. Puolėjas smūgiu galva pasižymėjo po Patrice'o Evra perdavimo iš krašto.

Antrąjį kėlinį „Juventus“ pradėjo puikiai ir greitai padvigubino savo persvarą. Tai 50 minutę padarė saugas Paulis Pogba..

Sužaidus kiek daugiau nei valandą įvartį pelnė ir „Juventus“ narys Daniele Rugani, tačiau šoninis arbitras užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Per pridėtą rungtynių laiką kamuolį į savų vartų tinklą netyčia nukreipė „Juventus“ gynėjas Leonardo Bonucci, tačiau šis įvartis buvo įmuštas per vėlai ir „Carpi“ ekipai lygiųjų išplėšti nepavyko.

Rezultatas:

• „Carpi” 2 – 3 „Juventus

• 15' [0 – 1] Marco Borriello

• 18' [1 – 1] Mario Mandžukič

• 41' [1 – 2] Mario Mandžukič

• 50' [1 – 3] Paul Pogba

• 90' [2 – 3] Leonardo Bonucci (į savus vartus)