Mbaye Niangas švenčia įvartį | AP/Scanpix nuotr.

Mbaye Niangas švenčia įvartį | AP/Scanpix nuotr.


Italijos taurės varžybose buvo sužaisti likę aštuntfinalio mačai. Paskutinę vietą ketvirtfinalyje užsitikrino „Milan“ komanda, kuri svečiuose 2-0 įveikė Genujos „Sampdoria“ klubą.


Šeimininkai pirmieji turėjo šansą pasižymėti, kai 4 minutę Roberto Soriano bandė prasiveržti į priekį šalia baudos aikštelės, bet nesugebėjo atiduoti perdavimo laisvam buvusiam Luisui Murieliui ir buvo pargriautas ant linijos. Arbitro paskirto baudos smūgio Ervinas Žukanovičius nesugebėjo išnaudoti produktyviai.


Vėliau į žaidimą įsijungė ir „Rossoneri“, bet Carlosas Bacca pateko į nuošalę ir jo pelnytas įvartis nebuvo įskaitytas. M‘Baye Niangas taip pat turėjo puikią progą, kai 24 minutę galingai smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia tolimojo virpsto.


Sinisa Mihajlovičiaus auklėtiniai išsiveržė į priekį antrojo kėlinio pradžioje. C.Bacca atliko gražų perdavimą pažeme į priekį pabėgusiam M.Niangui, o šis tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.


Į tai „Sampdoria“ bandė atsakyti savo išpuoliais, tačiau jie nebuvo produktyvūs. Nuo 64 minutės jų užduotis apsunko, kai E.Žukanovičius gavo antrą geltoną kortelę ir komanda liko žaisti dešimtiese.


Jau per pridėtą laiką „Milan“ įtvirtino pergalę. Keisuke Honda atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur joje buvęs C.Bacca sėkmingai susitvarkė su kamuoliu ir smūgiu pažeme padvigubino rezultatą.


„Milan“ ketvirtfinalyje susitiks su „Carpi“ vienuolike, o šios poros laimėtojas kausis su „Spezia“ ir „Alessandria“ poros nugalėtoju. Taigi, „Rossoneri“ turi puikų šansą patekti į finalą.  • Rezultatas:


  •  


  • „Sampdoria“ 0 – 2 „Milan“


  • 50‘ [0 – 1] Mbaye Niang


  • 90‘ [0 – 2] Carlos Bacca

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United