„Lazio“ – „Sampdoria“ rungtynių akimirka | AFP/Scanpix nuotr.

„Lazio“ – „Sampdoria“ rungtynių akimirka | AFP/Scanpix nuotr.


Pirmadienį Italijos „Serie A“ lygoje buvo užbaigtas 16-asis turas ir sužaistas paskutinis mačas. Jis pasibaigė dramatiškomis lygiosiomis, nes Genujos „Sampdoria“ per pridėtą mačo laiką baudos smūgiu išplėšė tašką prieš Romos „Lazio“ ir mačas pasibaigė 1-1.


Mačo pradžioje pusprogę turėjo „Lazio“ puolėjas Miroslavas Klose, bet vokietis ne itin tiksliai smūgiavo po Antonio Candreva perdavimo. Praėjus apie 20 minučių smūgiuoti pabandė ir pats A.Candreva, bet saugas pataikė tiesiai į varžovų vartininką.


30 minutę gerą šansą turėjo ir „Sampdoria“. Edgaras Barreto pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio, tačiau nesugebėjo jo nukreipti į vartų plotą.


Visgi realių progų per 45 minutes sukurta nebuvo, tod4l pirmasis kėlinys buvo gan nuobodus ir be įvarčių.


Vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir antro kėlinio pradžioje. Sužaidus daugiau nei valandą abu klubai buvo atlikę vos po vieną smūgį į vartų plotą. Dėl to abiejų ekipų treneriai atliko po kelis keitimus ir taip stiprino savo puolimą.


74 minutę pasižymėti galėjo vienas „Sampdoria“ keitimų Luisas Murielis, kuris įsiveržė į varžovų baudos aikštelę, tačiau smūgiavo šalia virpsto.


Tuo metu po penkių minučių „Lazio“ ekipai pavyko pelnyti įvartį. Alessandro Matri, kuris taip pat į aikštę žengė po keitimo, pasižymėjo galva po Stefano Radu perdavimo.


Po kelių minučių „Lazio“ vartininkas Federico Marchetti patyrė traumą ir jį aikštėje turėjo pakeisti Etritas Berisha.


Mačo pabaigoje abu klubai apsikeitė pavojingais smūgiais, tačiau kamuoliai skriejo šalia vartų konstrukcijų. Per pridėtą mačo laiką E.Berisha prasižengė šalia savo baudos aikštelės, todėl į „Lazio“ vartus buvo paskirtas pavojingas baudos smūgis, o tai „Sampdoria“ klubui buvo paskutinis šiaudas.


Šiuo šansu „Sampdoria“ pasinaudojo ir Ervinas Zukanovičius sugebėjo realizuoti baudos smūgį bei taip savo klubui iškovojo tašką.


Po šių lygiųjų „Lazio“ su 20 taškų pakilo į 12 vietą, o Vincenzo Montellai sunkiai sekasi sustyguoti „Sampdoria“ žaidimą ir Genujos klubas su 17 taškų yra vos šešioliktas.


Rezultatas:  • „Lazio“ 1 – 1 „Sampdoria“


  • 78' [1 – 0] Alessandro Matri


  • 90' [1 – 1] Ervin Zukanovič