„Torino“ – „Roma“ rungtynių akimirka | AFP/Scanpix nuotr.

„Torino“ – „Roma“ rungtynių akimirka | AFP/Scanpix nuotr.


Daug kritikos sulaukianti „Roma“ ekipa toliau barsto taškus. 15-ajame ture „Roma” neišlaikė savo persvaros ir per pridėtą mačo laiką praleido įvartį bei 1-1 sužaidė su „Torino“ ekipa.


Mačas prasidėjo ne itin aukštu tempu ir abi komandos nemažai klysdavo, todėl ir pavojingų atakų beveik nebuvo. „Torino“ klubas sugebėjo vieną kartą smūgiuoti, bet kamuolį nesunkiai sugavo „Roma“ vartininkas. Kitame aikštės gale įvartį įmušti bandė Edinas Džeko, bet jam sutrukdė gynėjas.


Įpusėjus kėliniui „Roma“ komandoje traumą patyrė krašto puolėjas Gervinho, kuris negalėjo tęsti rungtynių ir jį aikštėje pakeitė Juanas Manuelis Iturbe.


Iki pertraukos „Roma“ ekipoje du kartus iš toli bandė pasižymėti Miralemas Pjaničius, bet saugo smūgius abu kartus atlaikė „Torino“ vartininkas, todėl per pirmą kėlinį įvarčių nebuvo.


Iškart po pertraukos „Torino“ sugebėjo surengti pavojingą ataką, kuomet smūgiavo Bruno Peresas, bet kamuolys atsidūrė Wojciecho Szczesny rankose.


Po kelių minučių savo progą turėjo ir „Roma“ klubas, kai galingai smūgiavo Radja Nainggolanas, tačiau Daniele Padelli jam nuginkluoti nepavyko.


76 minutę arti įvarčio buvo J.M.Iturbe, kuris po kampinio smūgiavo galva, bet kamuolys pralėkė šalia vartų.


83 minutę „Roma“ klubui pagaliau pavyko išsiveržti į priekį. Miralemas Pjaničius iš 32 metrų atliko nuostabų baudos smūgį ir pelnė pirmąjį mačo įvartį.


Mačo pabaigoje „Roma“ vos neprarado savo vieno įvarčio persvaros. 89 minutę Josephas Martinezas, kuris aikštėje pasirodė vos prieš kelias minutes po keitimo, atliko puikų smūgį, bet dar geriau sužaidė W.Szczesny, kuris tą smūgį atrėmė.


Visgi „Roma“ neišlaikė savo persvaros ir per pridėtą mačo laiką baudos aikštelėje prasižengė Konstantinos Manolas, o tai leido „Torino“ ekipai mušti 11 metrų baudinį. Tai sėkmingai padarė Maxi Lopezas, kuris ir padėjo savo ekipai iškovoti tašką, o „Roma“ klubui prarasti dar du taškus.


Dabar „Roma“ su 28 taškais užima ketvirtą vietą ir klubas nėra laimėjęs jau trijų lygos mačų iš eilės. Tuo metu „Torino“ su 22 taškais yra aštunti.


Rezultatas:  • „Torino“ 1 – 1 „Roma“


  • 83' [0 – 1] Miralem Pjanič


  • 90' [1 – 1] Maxi Lopez (11 m)


DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų