ITAR-TASS/Scanpix nuotr.

ITAR-TASS/Scanpix nuotr.

Maskvos CSKA klubui praėjusį sezoną suklupus Eurolygos finale, komandos prezidentas Andrejus Vatutinas nusprendė – laikas permainoms.

Iš pradžių buvo atleistas vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas, vėliau Rusijos čempionus paliko dar keletas krepšininkų, tarp kurių buvo Darjušas Lavrinovičius ir Ramūnas Šiškauskas, tačiau pastarasis baigė karjerą.

Visgi CSKA vairą perėmė ne ką prastesnis krepšinio specialistas už J.Kazlauską – Ettore Messina. Klubo gretas papildė Drew Nicholas, Zoranas Ercegas ir Aaronas Jacksonas.

„Mano uždavinys – surinkti kuo geresnius krepšininkus į visas pozicijas. Jacksonas turėtų žaisti geriau nei tai darė klubą palikęs Jamontas Gordonas, tuo tarpu Nicholas mums labai padės mėtydamas tritaškius. Pasirašėme sutartis ir su dviem labai jaunais vietiniais žaidėjais. Turėsime puikią kombinaciją iš jaunų ir patyrusių žaidėjų“, – interviu metu sakė A.Vatutinas.

A.Vatutinas šį tarpsezonį nusprendė nekviesti itin garsių krepšininkų ir sudarė kontraktus su mažiau žinomais žaidėjais, kurie turėtų būti perspektyvūs ateityje.

„Žinau tik viena – nereikia kurti strategijos tik vienam sezonui. Pasikvietėme Messiną, kad jis čia dirbtų trejus metus. Esu įsitikinęs, kad trejų metų pasiekti rezultatams užtenka bet kuriai sporto komandai. Neįmanoma kas sezoną suburti vis naują ekipą. Praėjusį sezoną pakvietėme daug labai gerų žaidėjų, tačiau net ir tai neatnešė sėkmės. Tuo tarpu šią vasarą pakvietėme mažiau žinomus, jaunus žaidėjus, su ilgalaike perspektyva“, – pridūrė CSKA prezidentas.

E.Messinai CSKA klubas – ne naujiena. 53 metų strategas Rusijos sostinės komandą treniravo 2005–2009 metų sezonais ir dukart į viršų kėlė Eurolygos čempionų taurę.

„Jis – mano geras draugas, – apie santykius su E.Messina sakė A.Vatutinas. – Per ketverius metus, kuriuos jis praleido CSKA ekipoje, tapome gerais draugais. Dažnai pasikalbėdavome telefonu. Šį tarpsezonį taip pat derėjomės tik su Messina. Buvo gandų, kad vedame derybas su Željko Obradovičiumi ar Davidu Blattu, tačiau visa tai buvo laužta iš piršto. Dabar E.Messina pažįsta tiek Europos, tiek NBA krepšinį, tad bus įdomu stebėti jo darbą“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga