„Lietkabelis“
Ilgoji pertrauka
45
:
53
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Carlo Ancelotti | Reuters/Scanpix nuotr.

Carlo Ancelotti | Reuters/Scanpix nuotr.

Be darbo esantis treneris Carlo Ancelotti atskleidė, kad jis norėtų tapti „Roma“ klubo treneriu, nors Italijoje paskutinį kartą strategas dirbo tik 2009 metais.

Tais metais 56-erių metų strategas paliko „Milan“ klubą ir tapo „Chelsea“ treneriu. Po to italas dirbo PSG ir Madrido „Real“ klubuose ir su kiekvienu iš jų treneriui pavyko laimėti bent po vieną trofėjų.

C.Ancelotti kaip futbolininkas „Roma“ klube praleido aštuoneriu metus (1979-1987). Jis buvo „Roma“ klubo kapitonas ir su klubu sugebėjo laimėti kelis titulus, įskaitant „Serie A“ ir „Coppa Italia“.

Tada strategas papildė „Milan“ gretas ir su šiuo klubu 1989 ir 1990 metais laimėjo dvi Europos taures, o nuo 2001 metų jis sėkmingai treniravo „Milan“ ekipą aštuonerius metus. Tačiau C.Ancelotti dar norėtų treniruoti „Roma“ klubą.

„Aš labai norėčiau vieną dieną treniruoti „Roma“ klubą. Aš myliu šią komandą ir aš myliu Romos miestą. Tai nuostabus miestas su fantastiškais fanais. Kai aš išlipau iš traukinio ir su taksi nuvykau į klubo treniruočių bazę, fanai nušvilpė taksistą, nes jis prašė pinigų, o tai turbūr parodė, kad jis yra „Lazio“ fanas“, – prisiminė C.Ancelotti.

„Tai buvo nuostabūs metai. Mes buvome puiki komanda ir iki šiol beveik visi esame draugais. Iš ten turiu puikius prisiminimus ir ne tik dėl „Scudetto“. Aš taip pat mielai griščiau ir į „Milan“ klubą. Jie manęs prašė sugrįžti, bet tada manęs laukė nugaros operacija ir aš pasirinkau metų pertrauką“, – tęsė italas.

„Esu laimingas, kad nusprendžiau pailsėti metus, man to tikrai reikėjo. Neskubu sugrįžti ir negalvoju darbą pradėti žiemą. Sezono pabaigoje apie tai galėsime pasikalbėti“, – užbaigė C.Ancelotti.

Priminsime, kad kol kas Romos miesto komandą treniruoja Rudi Garcia, o prie Milano ekipos vairo stovi Siniša Mihajlovičius.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA