Sami Khedira (kair.) | LaPresse/Scanpix nuotr.

Sami Khedira (kair.) | LaPresse/Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ klubo saugas Sami Khedira atskleidė, jog daugiau nei metus nejautė džiaugsmo žaisdamas futbolo, bet palikęs Madrido „Real“ ekipą, jis pradėjo juo mėgautis vėl.

Vokietijos rinktinės narys „Los Blancos“ atstovavo penkerius metus (2010-2015), bet spėjo sužaisti tik 102 rungtynes. Jo žaidimo laikotarpis klube buvo pažymėtas eile traumų, kurio suintensyvėjo jo kontraktui einat į pabaigą, o taip pat netvirtu trenerių pasitikėjimu. Vasarą jis paliko Ispanijos sostinę ir pasirašė ketverių metų su „senąja sinjora“.

Rugsėjo gale debiutavęs S.Khedira Kicker dienraščiui sakė: „Daugiau nei metus nejaučiau džiaugsmo žaisdamas futbolo, bet aš žinojau, jog rasiu išeitį ir nepasiduosiu. Išvykdamas į „Juventus“, norėjau paversti futbolą svarbiausiu dalyku. Gyvenime turėjau daug gražių dalykų, bet didžiausia meilė priklauso futbolui.“

„Daugiau nei metus nesugebėjau mėgautis žaidimu, bet dabar aš vėl sugrįžau į senąsias vėžes ir tuo džiaugiuosi. Jaučiuosi turėdamas gerą sportinę formą ir atradęs pasitikėjimą iš naujo. Praeitų metų pabaigoje atlikti pakeitimai išėjo į naudą. Dabar vėl esame kelyje į viršūnę“, – dėstė vokietis.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų