Vilniaus „Žalgirio“ nuotr.

Vilniaus „Žalgirio“ nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ rinktinių pertraukos metu sužaidė dvejas kontrolines rungtynes, kurių metu ruošėsi su trenksmu pabaigti „SMScredit.lt A lygos“ sezoną. Žalgiriečių saugas Mantas Kuklys teigia, kad komanda nori iškovoti likusias pergales ir įrodyti, kad yra tikri čempionai.

„Smagiau žaisti draugiškas rungtynes, negu tiesiog visą laiką treniruotis. Turėjome dvejas geras rungtynes su pajėgiais varžovais, todėl manau, kad gerai pasiruošėme paskutiniams sezono mačams. Mes norime laimėti juos ir įrodyti, kad esame tikri čempionai“, - futbolininkas neslėpė ambicijų.

Jam pritarė ir vyriausiojo trenerio asistentas Andrius Skerla: „Žaisti gerai iki pat sezono pabaigos mus įpareigoja „Žalgirio“ vardas. Nesvarbu, kad jau esame iškovoję čempionų titulą. Ruošiamės žaisti su tikrai geromis komandomis, todėl tikrai nuteiksime savo žaidėjus kovai. O ir jie patys, manau, norės pradėti atostogas gera nuotaika. Todėl dėl mūsų motyvacijos sezono pabaigoje klausimų neturėtų kilti.“

Galingai draugiškas rungtynes su kaimyninės Baltarusijos FK „Minsk“ ekipa pradėję žalgiriečiai mačo pabaigoje net du kartus turėjo traukti kamuolį iš vartų tinklo, tačiau taiklus M.Kuklio šūvis jau pridėto laiko metu leido džiaugtis rezultatyviomis lygiosiomis.

„Varžovų žaidimas mūsų visiškai nenustebino. Problema buvo mūsų žaidimas. Į aikštę žengėme nenusiteikę ir jau jausdami atostogų rėžimą. Taip žaidžiant su bet kuria komanda kiltų sunkumų.

Mums visiems labai patiko pirmasis rungtynių kėlinys. Žaidė nemažai jaunų žaidėjų ir jie labai stengėsi pasirodyti kuo geriau. Manau, kad jie nė kiek nenusileido vyresniems žaidėjams. Jie pelnė įvartį ir sužaidė tikrai solidžiai. Daugiau tikėjomės iš antro kėlinio. Tačiau koją pakišo tai, kad komanda jau galvoja apie artėjančias atostogas“, - sakė A.Skerla.

Rungtynių eiga nebuvo patenkintas ir M.Kuklys: „Atstovaudami „Žalgiriui“ turime siekti tik pergalių. Turėjome puikių progų, bet padarėme klaidų gynyboje. Tačiau manau, kad sezono pabaigoje esame šiek tiek labiau atsipalaidavę, ir tai mums sutrukdė siekti pergalės.

Sunku ieškoti priežasčių, dėl ko mums nesusiklostė rungtynių pabaiga. Ilgą laiką kontroliavome žaidimą, bet du greiti įvarčiai mus šiek tiek išmušė iš vėžių. Pirmas varžovų įvartis buvo netikėtas, o ir 11 metrų baudinys buvo skirtas Darvydui Šernui bandant prisidengti nuo smūgio veidą. Smagu, kad išlyginome rezultatą, tačiau vis tiek norėjosi laimėti.“

Kitas rungtynes jau šį sekmadienį žalgiriečiai žais prieš dėl medalių kovojančią „Sūduvą“, o tiek treneris, tiek saugas mano, kad išvyka į Marijampolę nebus lengva.

„Marijampolėje žaisti visada yra sunku. Pamenu, kad ir kai pats dar žaidžiau, ir vėliau žaisti „Sūduvos“ namuose nebūdavo lengva. Mes būsime pasiruošę rimtai kovai. Žinome, kad varžovams šios rungtynės bus labai svarbios“, - sakė strategas.

Jam pritarė ir M. Kuklys: „Manau, kad rungtynės Marijampolėje bus sunkios, nes pastaruoju metu daug lijo, todėl aikštė nebus pavydėtinos kokybės. Greičiausiai bus daug kovos dėl kamuolio, o negelbės ir tai, kad „Sūduva“ dabar kovoja dėl trečiosios vietos. Visgi, mūsų tikslas išlieka tik vienas – laimėti.“

Rungtynės Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ vyks sekmadienį, 18 valandą.