Keisuke Honda | Reuters/Scanpix nuotr.

Keisuke Honda | Reuters/Scanpix nuotr.

Paskutiniu metu Japonijos rinktinės atakuojantis saugas Keisuke Honda yra siejamas su Anglijos „Premier“ lygos klubais.

K.Honda dabar priklauso „Milan“ ekipai, tačiau kol kas saugas užima atsarginio rolę. Japonas buvo pripažinęs, kad su ja jam susitaikyti yra sunku, todėl daug kas spėja, kad žiemą jis gali išvykti į Angliją, kur juo ypač domisi Liverpulio „Everton“ klubas.

Tačiau dabar K.Honda tikina, kad jis yra pasirengęs kovoti dėl vietos „Milan“ komandoje ir jos savo noru palikti neketina.

„Aš jums pasakysiu vieną aiškų dalyką: aš nepaliksiu „Milan“ klubo savo noru. Atvykau į „Milan“ su nepaprastu noru ir atsidavimu ir nebent klubas man pasakys, kad jie daugiau manęs nenori, tada ir palikčiau komandą. Pats išvykti nenoriu ir neketinu. Nepasiduosiu“, – sakė K.Honda.

„Čia daug sunkiau nei tikėjausi, kad bus, bet aš tikrai nepasiduosiu. Žinoma, kad esu nusivylęs savo žaidimu, bet aš tikiu savimi ir tikiu, kad galiu atsigauti ir kovoti. Žinau, kad susigrąžinti savo vietą startinėje sudėtyje bus sunku, bet aš to sieksiu“, – užbaigė K.Honda.

Praėjusį sezoną buvęs Maskvos CSKA narys „Serie A“ lygoje pasirodė 29 kartus ir pelnė 6 įvarčius. Šį sezoną saugas į aikštę žengė 9 kartus ir įvarčių neįmušė.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United