Davidas Beckhamas su savo sūnumi Brooklynu | Reuters/Scanpix nuotr.

Davidas Beckhamas su savo sūnumi Brooklynu | Reuters/Scanpix nuotr.


Šįvakar „Old Trafford“ stadione futbolo sirgaliai galėjo pamatyti nuostabų futbolo legendų mūšį. Davido Beckhamo suorganizuotos rungtynės, kurioje susikovė Didžiosios Britanijos ir Airijos jungtinė legendų komanda prieš likusio pasaulio legendas. Šį mačą laimėjo D.Beckhamo vedama ekipa, kuri 3-1 nugalėjo likusias pasaulio legendas.


Rungtynės buvo suorganizuotos paremti UNICEF labdaros fondus, o šį mačą stadione stebėjo net 75 tūkstančiai 381 fanas. Didžiosios Britanijos ir Airijos komandos treneriu buvo Seras Alexas Fergusonas, o likusioms pasaulio legendoms vadovavo Carlo Ancelotti.


DB ir Airijos startinę sudėtį sudarė: Davidas James, Philas Neville'as, Solas Campbellas, Johnas Terry, Jamie Carragheris, Nicky Buttas, Darrenas Fletcheris, Davidas Beckhamas (kapitonas), Paulas Scholesas, Ryanas Giggsas ir Peteris Crouchas.


Likusių pasaulio legendų startinę sudėti sudarė: Edwinas van der Saras, Cafu, Mikaelis Silvestre, Fernando Couto, Roberto Piresas, Clarence'as Seedorfas, Ji-Sung Parkas, Luisas Figo (kapitonas), Patrickas Kluivertas, Ole Gunnaras Solskjaeras ir Ronaldinho.


Dėl tragiškų įvykių Prancūzijoje šiame mače nežaidė tokios legendos kaip Zinedine'as Zidane'as ir Patrickas Vieira.


DB ir Airijos rinktinei pergalę atnešė puikus Davido Beckhamo ir Paulo Scholeso žaidimas. Šis duetas pramušė pirmuosius „ledus“, kai po D.Beckhamo perdavimo P.Scholesas pasižymėjo smūgiu galva.


Antras įvartis buvo įmuštas ir vėl po puikaus šio dueto susižaidimo. D.Beckhamas vėl perdavė kamuolį P.Scholesui ir šis šįkart atmetė kamuolį Michaelui Owenui, kuris padvigubino savo ekipos persvarą.


Beveik iškart likusios pasaulio žvaigždės sušvelnino rezultatą, kai pasižymėjo Dwightas Yorke'as, tačiau galutinį tašką šiame mače padėjo M.Owenas, kuris pasinaudojo varžovų vartininko Raimondo van der Gouwo klaida.


Likusių pasaulio žvaigždžių ekipoje arti įvarčio buvo ir Luisas Figo bei Ronaldinho. Brazilas ne kartą parodė savo triukus su kamuoliu, bet įvarčio jam įmušti neleido po keitimo pasirodęs vartininkas Davidas Seamanas.


Šiose rungtynėse pasirodė ir kartu su savo tėvu žaidė ir Brooklynas Beckhamas, kuris iš pradžių pakeitė savo tėtį, bet po to šis grįžo į aikštę pažaisti kartu su savo sūnumi.


Taigi, šių legendų rungtynės buvo labai gražios, o už šį mačą surinkti pinigai per UNICEF fondus bus paaukoti vaikams.