Giedrius Titenis | AFP/Scanpix nuotr.

Giedrius Titenis | AFP/Scanpix nuotr.

Penktadienį Anykščiuose prasidėjo Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvauja ir dauguma Europos plaukimo čempionate trumpajame baseine startuosiančių Lietuvos sportininkų.

Pirmąjį aukso medalį iškovojo Giedrius Titenis. Jis 50 m krūtine nuplaukė per 27.38 sek. ir įtikinamai aplenkė Europos žaidynių čempioną Andrių Šidlauską (27.94). Bronza pasidabino Jonas Sadauskas (28.71).

Vyrų 100 m laisvuoju stiliumi rungtyje taip pat netrūko intrigos. Rungtį laimėjo Danas Rapšys (49.79), bet nuo jo vos 0.12 sek. atsiliko Povilas Strazdas (49.91). Trečias atplaukė Jevgenijus Rogožinas (51.40).

Kitų penktadienio finalinių rungčių prizininkai:

Moterys, 4x50 m kompleksinis plaukimas:

1. Kauno PM 1 1:59.56 min.

2. Vilniaus MSC 1 2:03.57

3. Šiaulių Delfinas-VJSUC1 2:06.31

Vyrai, 4x50 m kompleksinis plaukimas:

1. Vilniaus MSC 1 1:32.95

2. Klaipėdos Gintaro SC 1 1:36.54 – Lietuvos jaunių (iki 17 metų) rekordas

3. Kauno Centro SM 1 1:36.76

Moterys, 200 m laisvuoju stiliumi:

1. Greta Gataveckaitė 2:08.00

2. Neringa Jagminaitė 2:10.88

3. Alina Taran 2:10.99

Moterys, 100 m krūtinė:

1. Viktė Labanauskaitė 1:10.68

2. Goda Overlingaitė 1:11.72

3. Gabija Zavackytė 1:12.95

Vyrai, 400 m kompleksinis plaukimas:

1. Martynas Lauruška 4:35.05

2. Vytenis Vaišvilas 4:43.60

3. Martynas Kasperavičius 4:47.20

Moterys, 100 m peteliške:

1. Beatričė Kanapienytė 1:02.46

2. Diana Jaruševičiūtė 1:02.71

3. Bena Sarapaitė 1:03.60

Vyrai, 100 m nugara:

1. Gytis Stankevičius 54.99

2. Eimantas Milius 56.16

3. Rokas Juozelskis 57.38

Moterys, 50 m nugara:

1. Meda Kulbačiauskaitė 30.46

2. Greta Pleikytė 30.87

3. Gabija Mankauskaitė 31.13

Vyrai, 200 m peteliške:

1. Arturas Kudelko 2:09.08

2. Vitalijus Solovjovas 2:14.83

3. Paulius Dainauskas 2:17.25

Moterys, 200 m kompleksinis plaukimas:

1. Agnė Sorakaitė 2:22.76

2. Beatričė Kanapienytė 2:23.51

3. Liepa Kluonytė 2:34.27

Vyrai, 400 m laisvuoju stiliumi:

1. Povilas Strazdas 3:54.54

2. Tomas Sungaila 4:05.04

3. Simas Žiaukas 4:06.93

Moterys, 50 m laisvuoju stiliumi:

1. Diana Jaruševičiūtė 26.17

2. Neringa Jagminaitė 27.37

3. Giedrė Grigonytė 27.45

Vyrai, 200 m krūtine:

1. Paulius Grigaliūnas 2:14.89

2. Erikas Kapočius 2:17.71

3. Edvinas Mažintas 2:19.06

Moterys, 800 m laisvuoju stiliumi:

1. Greta Gataveckaitė 9:08.52 – Lietuvos mergaičių (iki 15 metų) rekordas

2. Viktė Labanauskaitė 9:29.17

3. Karina Janulevičiūtė 9:41.95

Vyrai, 100 m kompleksinis plaukimas:

1. Andrius Šidlauskas 55.96

2. Deividas Margevičius 56.89

3. Jonas Sadauskas 57.86

Moterys, 200 m nugara:

1. Greta Pleikytė 2:23.65

2. Meda Kulbačiauskaitė 2:25.07

3. Anastasija Rogožina 2:31.12

Vyrai, 50 m peteliške:

1. Deividas Margevičius 24.85

2. Mantas Kaveckas 25.38

3. Darijus Astrauskas 25.55

Mišri estafetė, 4x50 m laisvuoju stiliumi:

1. Kauno PM 1 1:39.44

2. Vilniaus MSC 1 1:40.30

3. Kauno PM 2 1:44.01

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų