Kalnietis (Fotodiena.lt)

Kalnietis (Fotodiena.lt)


Kauno „Žalgiriui“ nepavyko įkąsti Eurolygos C grupės favoritams Barselonos „Barcelona“ krepšininkams. Po pralaimėjimo Mantas Kalnietis dėkojo gausiai susirinkusiems sirgaliams, tačiau pripažino, kad varžovas buvo tiesiog per stiprus.


„Gaila, kad nepavyko laimėti, nes palaikymas buvo tikrai geras. Jautėme tą stiprų ryšį su sirgaliais. Reikia pripažinti, kad pralaimėjome šiai dienai stipresnei komandai. „Barcelona“ parodė, kad yra „Barcelona“. Nors ir kovėmės, tačiau buvo tų epizodų, kur sužaidėme neprotingai. Taip ir susidėjo viskas“, – mačą apibendrino „Žalgirio“ įžaidėjas.


Paklaustas, kas labiausiai pakišo koją, siekiant pasipriešinti Ispanijos krepšinio flagmanui, M.Kalnietis išskyrė gynybą.


„Gynyba. Esame gerai besiginanti komanda ir praleisti 85 taškus yra per daug, – teigė M.Kalnietis. – Gynyboje buvo nemažai situacijų, kai mes nesielgėme taip, kaip buvome susitarę.“


Pralaimėjimas „Barcelona“ kauniečiams buvo antrasis Eurolygos C grupės varžybose. Prieš paskutines pirmojo rato rungtynes Atėnuose su „Panathinaikos“ „Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 2 pergales ir 2 nesėkmes.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų