Modibo Diakite | Reuters/Scanpix nuotr.

Modibo Diakite | Reuters/Scanpix nuotr.

Romos „Lazio“ klubas pranešė, jog patirta Modibo Diakite blauzdikaulio trauma nėra tokia rimta ir futbolininkas nežais apie tris savaites.

25 metų gynėjui 2008-09 metų sezono pradžioje lūžo blauzdikaulis ir dėl to jis visą tą sezoną praleido. Šeštadienį treniruotės metu M.Diakite vėl susižeidė blauzdikaulį ir buvo manoma, jog žaidėjui vėl galėjo lūžti kaulas.

Visgi atlikti tyrimai šias prognozes paneigė ir po atliktų testų tapo aišku, jog Prancūzijoje gimusiam žaidėjui blauzdikaulis buvo tik sutrenktas ir jokio lūžio nėra. Visgi gynėjui buvo liepta tris savaites pailsėti, jog jis galėtų pilnai pasveikti.

Verta paminėti, kad „Lazio“ gretose šią vasarą kelio traumą patyrė ir klubo naujokas Edersonas, tačiau dar nėra aišku kiek laiko brazilas nežais. Taip pat priminsime, kad sezono pradžią dėl Achilo sausgyslės operacijos praleis ir „Lazio“ lietuvis Marius Stankevičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų