„Manchester City“
Pasibaigė
1
:
2
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Jurgos Anusauskienės nuotr.

Jurgos Anusauskienės nuotr.

Lenkijos autosporto žvaigždė, 2015 metų Dakaro ralio keturračių įskaitos nugalėtojas Rafalas Sonikas apie Lietuvos lenktynininko Benedikto Vanago ir lenko šturmano Sebastiano Rozwadowskio ekipažą kalba pagarbiai. Sudėtingiausių planetos lenktynių atstovas žino, jog lietuvis yra greitas ir Dakare  finišavo visus tris kartus, o S.Rozwadowskis – Lenkijos ralio čempionas ir šis titulas kalba pats už save.

Pats R.Sonikas Dakaro nugalėtoju tapo septintu bandymu. Sportininkas savo kailiu patyrė, koks ilgas ir sunkus yra kelias į pergalę. Kiek šis procesas reikalauja kantrybės, susikaupimo, užsispyrimo ir energijos.

Konkrečios vietos „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komandai R.Sonikas neprognozuoja. Jo manymu, geriausias rezultatas naujai susiformavusiam ekipažui – kuo mažiau klaidų.

„Pirmas Dakaras yra vieta mokytis ir išmokti kiek įmanoma daugiau. Aš vertinu komandas tik antrame, trečiame Dakare. Pirmas Dakaras yra ekipažo bendradarbiavimo testas ir komandos išbandymas.

Aš dalyvavau septyniuose Dakaruose. Jau antrame norėjau nugalėti. Bet taip neįvyko ir aš nusivyliau. Pažiūrėkime atgal - buvau trečias, penktas, pasitraukiau dėl avarijos, o po nesėkmės buvau ketvirtas, trečias, antras ir pirmas. Apibendrinant, tokia istorija yra gražiausia. Tam reikėjo daug kantrybės, bet juk Dakaras ir yra kantrybė.

Man geriausias Benedikto ir Sebastiano rezultatas bus pasiektas finišas žinant, kad jie nepadarė reikšmingų klaidų, kad nerizikavo savimi per daug, nes tai neveiksminga, ir kad išmoko visko, ką galėjo išmokti per pirmą Dakarą kartu,“- sakė Lenkijos ir Dakaro įžymybė R.Sonikas.

Dakaro ralis vyks 2016 metų sausio 2-16 dienomis. Lenktynių trasa drieksis Argentinoje ir Bolivijoje. B.Vanagas Dakare antrus metus iš eilės važiuos sportiniu „Toyota HILUX“ bolidu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų